Naturalnie wszystkich bez wyjątku obowiązuje REGULAMIN. Jak ktoś nie kuma idei Random Cupów to proszony jest o zaznajomienie się z tym tematem. Wszelkie wałki, oszustwa itd będą odpowiednio wynagradzane.
WYKAZ GOTOWOŚCI GRACZY DO GRY:
zielony - potwierdzony udział w turnieju
czerwony - rezygnacja z udziału w turnieju
żółty - zastanawia się
defaultowy - nie uzyskałem jeszcze odpowiedzi
Krelian____________________5042859
Dumian_____________________7394663
czit_______________________2431527
Marcinnn___________________1401075
Bury__________________________7437356
Primo___________________________9359035
Yarosh__________________________7699798
luc october________________5568388
SubZero____________________2547862
szyper________________________3608614
KingKY________________________3310550
Frizen_____________________2309340
Cargo______________________603354
K`_________________________941192
Komandos___________________6276702
Aserot________________________6044700
rezerwa
!Dan!______________________8420796
Zuum_______________________7403870
Kurosawa___________________8672213
Gotix______________________8781110
Adriankiller__________________4852067
Młody_________________________8981009
son1c______________________5075247
TomU_______________________7005211
Podczas tego turnieju p2p nie będzie faworyzowane - wszystko jest kwestią dogadania się graczy.
----------------------------------------------------------------------------------------
FAZA I - GRUPY
REGULAMIN!!
Termin na rozegranie potyczek grupowych upływa 6 lipca o godzinie 23:59:59 - nie będzie, ŻADNEGO przedłużania terminów (toż to przecież tylko 3 walki). Na 2 dni przed upływem terminu osoby nie mające kompletu walk dostaną upomnienie na GG. Walkowery będą wystawiane bezlitośnie i bezstronnie (jeżeli nie dostanę informacji o niedostępności któregoś zawodnika leci rzut monetą).
No tyle gróźb .
Sa te...Hajime!
Grupa A:
Kod: Zaznacz cały
Krelian____________________5042859
Komandos___________________6276702
Marcinnn___________________1401075
szyper_____________________3608614
Kod: Zaznacz cały
Gr.A
Nick____________walki____wyg________prze_______ptk
Krelian___________3______15___________1_________9
Komandos__________3_______5__________10_________3
Marcinnn__________3_______0__________15_________0
szyper____________3______11___________5_________6
Grupa B:
Kod: Zaznacz cały
Dumian_____________________7394663
Primo______________________7005211
Aserot_____________________6044700
KingKy_____________________5075247
Kod: Zaznacz cały
Gr.B
Nick____________walki____wyg________prze_______ptk
Dumian____________3______15___________1_________9
Primo_____________3_______8___________11_________3
Aserot____________3_______1__________15_________0
KingKy____________3______11___________8_________6
Grupa C:
Kod: Zaznacz cały
K`_________________________941192
Cargo______________________603354
Bury_______________________7437356
Yarosh_____________________7699798
Kod: Zaznacz cały
Gr.C
Nick____________walki____wyg________prze_______ptk
K'________________3______15___________4_________9
Cargo_____________3_______12___________6_________6
Bury______________3_______8__________10_________3
Yarosh____________3_______0__________15_________0
Grupa D:
Kod: Zaznacz cały
Luc_october________________5568388
czit_______________________2431527
Frizen_____________________2309340
SubZero____________________2547862
Kod: Zaznacz cały
Gr.D
Nick____________walki____wyg________prze_______ptk
Luc_october________3_______10___________5_________6
czit_______________3______15___________3_________9
Frizen_____________3_______8___________10_________3
SubZero____________3_______0__________15_________0
---------------------------------------------------------------------------
FAZA II - DE
Termin na rozegranie pierwszej walki - 13 lipca do godziny 23:59
Wyniki / Results
1. Dumian
2. Krelian
3. KingKY
------------
4. K'