Umawianie się na walki rankingowe

Ranking TK3Online, czyli wolne rozgrywki dla wszystkich. Sprawdź skilla oraz zdobywaj doświadczenie i umiejętności stając do walki z innymi graczami. Dzięki szczegółowym statystykom pojedynków będziesz mógł na bieżąco śledzić swoje postępy w grze online!

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
Awatar użytkownika
zagi
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 05-09-2010, 12:53
Lokalizacja: Kraków

Umawianie się na walki rankingowe

Post autor: zagi »

Jak umawiać się na walki rankingowe? Jest jakiś temat gdzie się to odbywa ?
Ostatnio zmieniony 17-09-2010, 23:40 przez zagi, łącznie zmieniany 1 raz.
"Zastanów się co lubisz w życiu robić, a potem zacznij to robić."
- Laska "Chłopaki nie płaczą"
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Umawianie się na walki rankingowe

Post autor: Dumian »

Sposobów umawiania się może być sporo, najpopularniejsze jest chyba ustawianie na walki przez GG, można też bezpośrednio na serwerze, ircu, a jeśli ktoś woli może wysyłać PW na forum lub chociażby zgłosić w tym temacie chęć zagrania z kimś.

Dodatkowo bardzo przydatną opcją w rankingu jest funkcja "Zagram teraz", w której można ustawić sobie czas, w jakim jesteśmy dostępni do gry - informacja o tym będzie widoczna w prawym menu "Zagramy teraz". W menu jest też sekcja "Online" gdzie widać aktualnie zalogowanych w rankingu graczy.

W tej chwili ranking jest akurat nieczynny, czekamy na zakończenie Pucharu Rankingu S1 następnie start kolejnego sezonu.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
kathi
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 12-11-2014, 12:50

Re: Umawianie się na walki rankingowe

Post autor: kathi »

Jako że mój wcześniejszy "dowciapny" post nie przypadł do gustu pewnej personie umieszczę nowy: Ja Neverin oświadczam w tym poście swoją rezygnacje z rankingu Honmaru i życzę powodzenia reszcie graczy. Niech moc będzie z wami. :]
kathi
Awatar użytkownika
jarozbaw
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 08-02-2018, 15:42

Re: Umawianie się na walki rankingowe

Post autor: jarozbaw »

kathi pisze:Jako że mój wcześniejszy "dowciapny" post nie przypadł do gustu pewnej personie umieszczę nowy: Ja Neverin oświadczam w tym poście swoją rezygnacje z rankingu Honmaru i życzę powodzenia reszcie graczy. Niech moc będzie z wami. :]
Dzięki Neverin, BTW odkopałem ten post, nie wiem jakim sposobem, tak czy inaczej GG na tę chwilę to chyba nienajlepsza forma kontaktu.

Jeżeli chodzi o inne zagubione wieczki to tutaj jest spis graczy MK: https://www.honmaru.pl/forum/viewtopic.php?t=2842

:wstyd:

[ Komentarz dodany przez: Dumian: 16-02-2018, 14:57 ]
Temat już "trochę" nieaktualny, ranking został zakończony dawno temu. Po spis graczy w różne bijatyki odsyłam tutaj: https://www.honmaru.pl/dzial.php?id=spisgraczy
Zablokowany

Wróć do „Ranking”