Odpowiedz do tematu
"Co z tą Polską?"
Autor Wiadomość
Shinhwa 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 16-01-2007, 17:09   "Co z tą Polską?"

K**wa ja nie mogę już zrozumieć tego rządu i tych ludzi i w ogóle, armagedon powinien przyjść jak najszybciej i roz****ć cały ten świat w p**du!

1. Nasz wspaniały minister Edyuacje niejaki Romuald wmyślił amnestię sprzeczną z konstytucją i TK mu ją anulował. Ustawa przesatnie działać po 12 miechac od rozpoczęcia, czyli te debile, które nie zdadzą matury w tym roku będą mogli jeszcze się nią cieszyć.
link do artykułu: http://tiny.pl/wf9k

2. Kolejnym szczytem debilizmu popisała się nasza była minister eukacji pani Łybacka z SLD, która wymysliła, że będa punkty karne i mandaty za bdurne samochody! HAHAHAHAHA mnie to roz****ło, jak k**wa można mi nakazać mycia mojego auta? Po***doleni oni wszyscy do c**ja są, na prawdę bez kitu. Teraz pan pies mnie zatrzyma na drodze i gdy nie będzie się do mnie miał jak p***pierdolić powie: "o tu masz niedomyty bagażnik" i 150zł mandaciku...
link do artykułu: http://tiny.pl/wdls

K**wa nie wiem jak Wy, ale ja z tąd jak najszybciej wy****dalam...
(Ciekawy czy znowu dostanę warna z dupy)

[ Dodano: 16-01-2007, 17:16 ]
Z racji, że jest tu kupę nieletnich których bym deprawował pisząc przekleństwa i zakładając topici o kondonach użyłem gwiazdek... Mam nadzieję, że wpłynę w pozytywny sposób na edukację dzieciaków i Oen-a już nie bądą sutki tarły :)
Ostatnio zmieniony przez KRELIAN 16-01-2007, 17:53, w całości zmieniany 1 raz  

Baro 
Elite player

Wysłany: 16-01-2007, 17:43   

Shinhwa z tymi autami to to jest debilstwo w jak najczystrzej formie...Ale jezeli chodzi o te matury to mogles urazic kogos znas piszac tekst typu "...czyli te debile, które nie zdadzą matury..." A tak wogole to jebac POLITYKÓW i jebać GIERTYCHA i jebać POLICJE... No to na tyle :D

...pRaWdZiWe ZyCiE ZaCzYnA SiE w EkWaDoRzE...

KRELIAN 
Junior Admin

PSN ID: KrelianTK
Zagram w: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Wysłany: 16-01-2007, 17:50   

ok od teraz umowmy sie ze ten topic bedzie sluzyl ogolnym rozmowom o polityce w kraju i na swiecie co by nie robic brudu i zakladac topic przy kazdych mniej lub bardziej kontrowersyjnych ustawach/aferach itp .

a tak na temat

ad1 . jestem juz dawno po maturze i w sumie do dzis nie wiem jak to jest ze tyle osob uzyskalo swiadectwo maturalne na zasadzie amnestii . jest tu moze ktos taki? no smialo przyznawac sie bo do zastanawia mnie czy faktycznie nasz system szkolnictwa zaczal produkowac roboty :P

ad2. jesli nauczymy sie kontrolowac warunki atmosferyczne to bardzo mozliwe ze wtedy to przejdzie ;>

https://www.change.org/p/...game-on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!

AK 
Grand Master
Dashman

P2P Mode: Client only
Wysłany: 16-01-2007, 23:17   

o i jest moj ulubieniec :D myślałem ze akcji z kondomani juz sobie dasz spokoj ale Ty jesteś twardy a raczej ***** :P dobra zeby nie bylo ze ten post jest tylko po to zeby mu pojechac (tylko 99% tego posta:P ) giertych to debil a to co zrobił z maturami to istna kpina i smiech na sali...ja tam normalnie zdałem ale i tak jak bym owalił to bym mu powiedział zeby sobie wsadzł tą "mature" w d**e i zdawał bym za rok...nie dlatego ze jestem cwaniak tylko z braku szacunku do pana profesora...

Aserot 
Support
Shiranui Whirlwind

PSN ID: Aserot
GamerTag: AserotPl
P2P Mode: Host & Client
Zagram w: kof 2k2, VF5 (ps3)
Wysłany: 16-01-2007, 23:44   

Geneza taj całej amnestii na maturę jest prosta Zosia od Cioci Jadzi nie zdała a odziwo pani profesor łapówki nie chce przyjąć a tu już opłacone miejsce na uczelni zrób coś Romuś :P . No i Romuś zrobił, ale i tak najbardziej boje się duetu braci Kaczorów bo oni nie dość że ciągle ośmieszają nasz kraj to aż boje się pomyśleć co im wpadnie do główki.

Ps.

Zbieżność imion w tej wypowiedzi jest całkowicie przypadkowa :D .

Ps2.

Niech ktoś już otworzy sezon polowań na Kaczki :P .
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.

Shinhwa 
Elite player

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 17-01-2007, 00:36   

Odnośnie tematu Kaczorów w niedzielę na TVN-ie była poświęcona debata, w której pewien mądry członek PiS(d) powiedział, że przez Giertycha i Leppera Polska ma zły wizerunek na aranie międzynarodowej... W/g mnie to chyba przez kartofle

Wawrzyn 
Grand Master

Wysłany: 17-01-2007, 00:44   

Shinhwa napisał/a:
Obrazek

Odnośnie tematu Kaczorów w niedzielę na TVN-ie była poświęcona debata, w której pewien mądry członek PiS(d) powiedział, że przez Giertycha i Leppera Polska ma zły wizerunek na aranie międzynarodowej... W/g mnie to chyba przez kartofle

Kaczyńscy sa jacy sa ale z tymi kartoflami to przesada, niech sie niemcy swoim krajem interesuja.

Żółw 
Master

Wysłany: 17-01-2007, 21:51   

Cytat:
z tymi kartoflami to przesada, niech sie niemcy swoim krajem interesuja.

Właśnie.
Cytat:
najbardziej boje się duetu braci Kaczorów bo oni nie dość że ciągle ośmieszają nasz kraj to aż boje się pomyśleć co im wpadnie do główki.

A kiedy to nas ośmieszyli, mógłbyś podać jakieś konkretne przykłady ?

A teraz sensacja XXI wieku:
Cytat:

"Rz": Wołoszański agentem o pseudonimie "Ben"

"Rzeczpospolita": Bogusław Wołoszański, znany dziennikarz telewizyjny, autor programu "Sensacje XX wieku", w latach 80. był współpracownikiem peerelowskiego wywiadu.
Historyk Piotr Gontarczyk ujawnia w "Rzeczpospolitej" materiały z Instytutu Pamięci Narodowej.

Wywiad Służby Bezpieczeństwa zainteresował się Wołoszańskim, gdy w 1985 roku został kandydatem na korespondenta Polskiego Radia i Telewizji w Londynie. W październiku 1985 r. autor "Sensacji XX wieku" pierwszy raz spotkał się z esbekiem w restauracji Budapeszt na ul. Marszałkowskiej w Warszawie. Od początku nie ukrywał, że gotów jest podjąć współpracę ze służbami specjalnymi - pisze "Rzeczpospolita". Według materiałów SB zgromadzonych w IPN nowo pozyskany agent wybrał sobie pseudonim Ben i własnoręcznie sporządził zobowiązanie do współpracy. Następnie został zarejestrowany w ewidencji jako kontakt operacyjny. Na własne potrzeby Służba Bezpieczeństwa nadała mu drugi pseudonim Rewo.

Agenta przeszkolono w dziedzinie podstaw sztuki wywiadowczej. Poinformowano o sposobach działania zachodnich służb specjalnych, przekazano techniki sporządzania i bezpiecznego przechowywania notatek, a także wykrywania "ogona" służb kontrwywiadu przeciwnika.

Działalność wywiadowcza "Rewo" w Londynie nie była jednak pasmem sukcesów. Szybko okazało się, że agent nie potrafi zdobyć zaufania ani Brytyjczyków, ani środowisk polonijnych. W tej sytuacji Wołoszański dostarczał wywiadowi jedynie swoje opinie, analizy i drobnej wartości informacje.

Wołoszański do kraju wrócił latem 1988 r. Kilka miesięcy później mjr R. Taraszkiewicz oficjalnie zamknął dokumentację dotyczącą kontaktu operacyjnego pseudonim Rewo.

Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1466659,11,item.html

:kwasny:

Aserot 
Support
Shiranui Whirlwind

Wysłany: 17-01-2007, 23:51   

Żółw napisał/a:

tu masz parę przykładów:

https://www.youtube.com/watch?v=gzLBkK9OiI4 - no żeby premier hymnu narodowego nie znał
https://www.youtube.com/watch?v=tkTP2dtvAL4 - niezwykle światowy koleś
https://www.youtube.com/watch?v=vF4f5MCcy9A - sorki ale nawet mój 5 letni brat umie wręczyć kwiaty

A zresztą po co się stresować, jest jak jest i pewnie lepiej nie będzie :( . (tylko nie myślcie że jestem pesymistą )

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 18-01-2007, 12:44   

Żółw napisał/a:

Prościej wymienić kiedy tego nie zrobili, bo takowych sytuacji po prostu nie ma

Wawrzyn 
Grand Master

Wysłany: 18-01-2007, 16:20   

Ana napisał/a:
Żółw napisał/a:

Prościej wymienić kiedy tego nie zrobili, bo takowych sytuacji po prostu nie ma

Wolelibyscie Tuska? Jest tu troszke osob pelnoletnich, powiedzcie jak glosowaliscie(tylko bez sciemy :P )

Żółw 
Master

Wysłany: 18-01-2007, 16:47   

Aserot, każdy ma prawo do pomyłki

Cytat:
Wolelibyscie Tuska?

A może Towarzysza K. - magistra wszystkich Polaków ? :oczami:

Ana 
Friend

PSN ID: SumireAnn
Zagram w: Dead or Alive 5 Ultimate
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 18-01-2007, 17:03   

Wawrzyn: głosowałam na Tuska. W tej chwili jednak nie ma co gdybać...
Żółq: pomyłki? No dobra, nie chce mi sie komentować, bo to nie ma sensu, ale widząc tego człowieka wstydze się że on repreztnuje mój kraj, wstydze się że jestem Polką.

Aserot 
Support
Shiranui Whirlwind

Wysłany: 19-01-2007, 11:33   

Mnie też nie cieszy widok Kaczora jako głowy naszego państwa ale jakoś trzeba to przeboleć. I proszę nie róbmy z tego forum ringu politycznego bo tego to się dość naoglądam w TV i wyczytam z prasy. A tego by mi tu jeszcze brakowało żeby młodzież wszechpolska tu zawitała :P .

Bez obraz ja osobiście nie jestem związany z żadnym ugrupowanie politycznym.

Arucardo_1 
Grand Master
Crusader

Zagram w: FIFA 11/Tekken 6 (offline)
Ostrzeżeń:
 6/3/5
Wysłany: 19-01-2007, 13:59   

W tej chwili nie ma partii która by mi odpowiadała. Niestety. :dontgetit:

Co do prezydenta - Kaczyński nie jest taki znów najgorszy, mogło być gorzej (na pewno lepiej się zna niż Wałęsa i jest bardziej godny zaufania niż Kwach)

Aha, jeszcze jedno - ostatnio zauważyłem, że sporo osób z czystego pozerstwa (chcąc uchodzić za "elitę") mówi, że popiera PO. Nie znają się na polityce nic a nic, nawet nie znają programu PO a mówią że ich popierają tylko dlatego, że był orgazm nt. PO w mediach... wstyd :zdegustowany:

Dowód? Ostatnio fajna rozmowa między moim kumplem (zwolennik PD, nie lubi PO) a jego dziewczyną:

- Popierasz PO?
- TAK!!!
- A dlaczego? Ich program ci odpowiada czy dlatego, że 90% znajomych ich popiera?
- Dlatego, że ELITA ich popiera!
- Elita... czyli kto?
- Na przykład Kuba Wojewódzki...

Padłem jak usłyszałem tą rozmowę :rotfl: