"Co z tą Polską?"

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Aserot »

Arucardo pisze:Dowód? Ostatnio fajna rozmowa między moim kumplem (zwolennik PD, nie lubi PO) a jego dziewczyną:

- Popierasz PO?
- TAK!!!
- A dlaczego? Ich program ci odpowiada czy dlatego, że 90% znajomych ich popiera?
- Dlatego, że ELITA ich popiera!
- Elita... czyli kto?
- Na przykład Kuba Wojewódzki...
Ja padłem jak to przeczytałem :rotfl:
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: KRELIAN »

nie wroze im trwalego zwiazku
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Żółw »

Aha, jeszcze jedno - ostatnio zauważyłem, że sporo osób z czystego pozerstwa (chcąc uchodzić za "elitę") mówi, że popiera PO. Nie znają się na polityce nic a nic, nawet nie znają programu PO a mówią że ich popierają tylko dlatego, że był orgazm nt. PO w mediach... wstyd
Dlatego PO ma takie poparcie :wstyd: .
- Elita... czyli kto?
- Na przykład Kuba Wojewódzki...

Buehehe :lol: Może jeszcze Majewski? :oczami:
Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Shinhwa »

Aserot pisze:
Arucardo pisze:Dowód? Ostatnio fajna rozmowa między moim kumplem (zwolennik PD, nie lubi PO) a jego dziewczyną:

- Popierasz PO?
- TAK!!!
- A dlaczego? Ich program ci odpowiada czy dlatego, że 90% znajomych ich popiera?
- Dlatego, że ELITA ich popiera!
- Elita... czyli kto?
- Na przykład Kuba Wojewódzki...
Ja padłem jak to przeczytałem :rotfl:
A mi się akurat zrobiło przykro...

Ja akurat wybory śledziłem dość szczegółowo chodź wtedy nie mogłem jeszcze zabrać głosu, a PiS wygrał tylko i wyłącznie agresywną polityka mieszając z błotem cały plan wyborczy PO. Do tej pory pamiętam gdy ten karzeł stał na scenie (widok kamery z dołu, żeby wydawał się wyższy), trzymał kartki i wymachiwał nimi krzycząc "49 nieponumerowanych stron i tak ma wyglądać program wyborczy PO"? :D Ale hołota uwierzyła ich obietnicom 3milionow mieszkań i reklamom z pustą lodówką...
Zresztą zobaczcie jakie klasy społeczne glosowały na nich, zdetronizowani Rydzykiem emeryci, rolnicy, biedota miejska... Inteligentni ludzie po prostu nie poszli na wybory bo mieli to w nosie... Najbardziej śmiać mi się chce z mojej rodziny, która uważałem za ludzi śświatłych i inteligentnych a okazali się zaślepionymi pustymi populistycznymi sloganami
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Wawrzyn »

Inteligentni ludzie po prostu nie poszli na wybory bo mieli to w nosie... Najbardziej śmiać mi się chce z mojej rodziny, która uważałem za ludzi śświatłych i inteligentnych a okazali się zaślepionymi pustymi populistycznymi sloganami
No pewnie, lepiej nie isc na wybory a potem narzekac... :suchy: :wstyd:
Zresztą zobaczcie jakie klasy społeczne glosowały na nich, zdetronizowani Rydzykiem emeryci, rolnicy, biedota miejska...
Emeryci nie glosowali na PO bo wiadomo czym partia Tuska sobie zaszkodzila, jakimi klasami sa dla ciebie
"rolnicy" i "biedota miejska"? :zdegustowany:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Arucardo_1 »

Shinhwa pisze:Zresztą zobaczcie jakie klasy społeczne glosowały na nich, zdetronizowani Rydzykiem emeryci, rolnicy, biedota miejska...


Biedota, tak?

Niestety "wyższe sfery" nie głosowały z powodu rzekomego "populizmu" PiSu bo ta partia wcale nie odstawała od reszty, wszystkie prezentowały zbliżony poziom; (inna sprawa, że w te 3 mln mieszkań i tak nikt nie uwierzył) prawda jest taka, że zdecydowana większość tych "dobrze zarabiających" poleciała na ich program podatkowy który dawał im spore oszczędności i tyle...


Shinhwa pisze:Inteligentni ludzie po prostu nie poszli na wybory bo mieli to w nosie...

To był tekst miesiąca :lol:
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Żółw
Master
Master
Posty: 243
Rejestracja: 24-02-2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Żółw »

Wrocław: starcie neonazistów z anarchistami

Dwóch neonazistów zatrzymali policjanci po tym, gdy na Rynku we Wrocławiu starły się grupy sympatyków Narodowego Odrodzenia Polski i anarchistów. NOP zorganizował manifestację wymierzoną w imigrantów.

Pod pręgierzem na centralnym placu Wrocławia zebrała się około 100-osobowa grupa neonazistów z NOP. Przynieśli ze sobą flagi i transparenty, na których mieli wypisane hasła: "Biała siła" i "Każdy inny, wszyscy biali".

Mieli także kukłę wyobrażająca Simona Mola (Kameruńczyk, podejrzany o zakażenie wirusem HIV czterech kobiet) w koszulce z napisem "Antyfaszysta roku".

Gdy jeden z aktywistów NOP czytał odezwę wzywającą do odrzucenia "antyludzkiej wizji społeczeństwa wielorasowego", z drugiej strony Rynku ruszyła grupa anarchistów. Skini pobiegli w ich stronę - do zamieszek nie doszło tylko dlatego, że rozdzielili ich policjanci. Zatrzymano dwóch najbardziej krewkich uczestników zajścia. Były jednak przepychanki i słowne utarczki, w stronę skinów poleciały pojemniki wypełnione śmierdzącym płynem.

- Dwaj młodzi ludzie zostali zatrzymani za czynną napaść na policjanta. Demonstracja NOP była zgłoszona, czyli legalna. Natomiast ci drudzy nie zgłosili manifestacji - powiedział nadkom. Artur Falkiewicz z wrocławskiej policji.

Wśród osób obserwujących uczestników demonstracji znalazł się pochodzący z Indii czarnoskóry Raijit Prasad.

- No cóż, mają takie hobby. Widocznie im się nudzi. Mieszkam w Polsce od dwóch lat, mam żonę Polkę, jestem muzykiem. Ani razu nie czułem się tutaj zagrożony, jest tu bezpiecznie - mówił Prasad.

źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1506650,11,item.html
:rotfl:

Chyba rzeczywiście im sie nudzi...
Awatar użytkownika
Sylvan Wielki
Grand Master
Grand Master
Posty: 881
Rejestracja: 23-03-2008, 12:52

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Sylvan Wielki »

1. Nasz wspaniały minister Edyuacje niejaki Romuald wmyślił amnestię sprzeczną z konstytucją i TK mu ją anulował. Ustawa przesatnie działać po 12 miechac od rozpoczęcia, czyli te debile, które nie zdadzą matury w tym roku będą mogli jeszcze się nią cieszyć.
Amnestia faktycznie, fatalny pomysł, ale mundurki już jak najbardziej na plus.
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Schaiba »

E. Czy to ironia? Co jest dobrego w mundurkach?
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: mcl »

To że łatwo się palą :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ana
Friend
Posty: 2114
Rejestracja: 26-03-2006, 20:43
Kontakt:

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Ana »

Ja tez uważam, że mundurki nie są złe. Nie ma klasowania uczniów względem mody i kasy na ubrania i poza tym widać że jesteś uczniem. Gdyby one były zmyślnie zrobione jeszcze, a nie te patologie jak muszki, kamizelki czy rozciągnięte t-shirty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Action »

Ciekaw jestem czy do mundurków dodadzą łabaki :D
Awatar użytkownika
Schaiba
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 23-09-2007, 14:59
Lokalizacja: Wiślina

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Schaiba »

Niektóre mundurki przypominają kamizelki, więc to "klasowanie" też ma miejsce. Tak poza widać, nie widać... Chyba grubo ponad 99% ludzi w wieku do 16 lat się uczy (tzn. jest uczniem =])?
Błogosławiony był ten dzień, w którym uznałem, że książki bardziej jarają mnie niż telewizja.

Dorosłość jest jak grawitacja rano. Każdy się jej spodziewa, każdy z nią walczy, każdy na nią narzeka, ale nikt jej nie pokonał.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: SubZero »

Action pisze:iekaw jestem czy do mundurków dodadzą łabaki :D
A co nie miałeś w podstawówce? Tylko się to po naszemu nazywało 'obuwie zmienne' :P
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: "Co z tą Polską?"

Post autor: Action »

W przedszkolu miałem kapcie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”