Użwanie przeglądarki IE może powodować rozbieżności w prawidłowym wyświetlaniu zawartości strony.

Strona główna

c-a avatar
Witamy na Customize-Arena! Pierwszym oficjalnym centrum customizacji Tekken 3 Online.
Znajdziesz tutaj wiele dodatków, które urozmaicą rozgrywkę online, jak i również offline. W sekcji Programy znajdziesz narzędzia potrzebne do instalacji patchy, a w Galerii i Dziale Video zobaczysz i przekonasz się na własne oczy, jak wyglądają niektóre modyfikacje oraz czy są warte uwagi.
Koniecznie zapoznaj się z nowymi poradnikami, aby dowiedzieć się jak poprawnie instalować patche i uniknąć błędów.

Jeśli posiadasz swoje modyfikacje i chcesz je udostępnić, zajrzyj do tego tematu na forum.
Kolejne miesiące pracy zaowocowały wprowadzeniem przydatnych innowacji na stronie. Poza kosmetycznymi zmianami, których trudno nie dostrzec, wprowadziliśmy kilka oczekiwanych i na pewno przydatnych funkcji. Przede wszystkim, dla tych, którzy chcą być na bierząco, stworzyliśmy nową rubrykę pt "Ostatnio dodane" w bocznym menu. W tym miejscu zawsze będzie wyświetlanych 5 najnowszych customów dodanych na stronie. Co za tym idzie, pojawiła się opcja sortowania plików wg daty dodania w dziale Customy.

Do listy poprawek i zmian, można dopisać równierz usprawnienie galerii oraz działu z filmikami.

O tych i kolejnych nowościach, od dzisiaj będziecie mogli przeczytać na profilu Honmaru na Facebooku, a zapewniamy, że w przyszłości będzie o czym czytać. ;)
Zachęcamy do obserwowania nas i zostawienia "lajka" na profilu.
Copyright © 2008-2012 Customize-Arena. Design, layout - Mr_Editor, eq2d. XHTML & CSS - Mr_Editor. PHP - SubZero. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Customize Center - Serwisy Honmaru - Tekken 3 Online - Kaillera Community