Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
 
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Tekken 6 BR: Tribute to Bruce Lee – Law combo video

Data: 24.02.2010 |
przez: Dumian

Bruce LeeNie ma chyba osoby, która nie wiedziałby kim był Bruce Lee. Wszystkim też wiadomo kto był wzorem do stworzenia Lawa w Tekkenie – jednego z najlepszych fighterów inspirowanych postacią Lee. Porównania Bruce’a do Lawa obecne były także w poprzednich częściach, nie dziwi więc podobny zabieg przy Tekkenie 6. Gracz o nicku Dragonken postanowił nagrać combo video, w którym porównuje zagrania Lawa, z tymi jakie stosował w swoich filmach Bruce Lee, a wszystko to doprawione przygrywającym w tle motywem muzycznym stworzonym przez Johna Barry’ego na potrzeby filmu Game of Death (Gra śmierci). Mamy więc nie tylko ciekawe akcje z Tekkena 6, ale również interesujące porównanie Lawa z Brucem.

Tekken 6 BR Tribute to Bruce Lee – Law combo act by Dragonken

Marshall Law looks like Bruce Lee

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

  • Oscar

    Musze sie przyczepic zdjecia… budowa ciala : barki Law ma wieksze niz Lee, zarost i fryzura :) Ogolnie podobni niczym 2 tabletki apap.

  • Czapol

    I to przychodzi z pomocą customization :] przecież nie można zrobić postaci kropla w kroplę takiej jak jakaś osoba, szczególnie tak znana i uwielbiana, zresztą było by to niesmaczne, ale lekka inspiracja i fajne nawiązania to Bruce-a są o wiele lepsze. A przemycenie możliwości zrobienia z Lawa Bruca w customization jet lepsze i daje wybór czy chcemy iść ścieżka upodabniania naszej postaci do Bruce-a Lee. Zarost można usunąć, fryzurę zmienić na taka jaką ma Bruce ( nawet akurat tę ze zdjęcia ), ubrania też można dobrać takie jak nosił Lee ( to tylko w T6 ale w DR i tak można go zrobić wystarczająco Brucowatego, a zawsze lepiej by postać zachowała swój styl który wyrósł ponad inspirację prawdziwą osobą bo w tym wypadku jak i w większości innych z Tekkena jest genialny ). A sam filmik bardzo dobry :]

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation
Geek World – daj się pożreć pasji i rozrywce! Weird Stuff
Mortal Kombat PL XboxArcade.pl
Pixele velmundi.com yacht charter croatia
Backdash Mortal Kombat