wrz
10
2019
1

Tekken 7 – zmiany i nowości w Season Pass 3

Trzeci sezon Tekken 7 rozpoczęty, a co za tym idzie kolejna spora aktualizacja trafia w nasze ręce! Najnowszy update Tekken 7 Season 3 dla posiadaczy podstawowej wersji gry, wprowadza szereg zmian, w tym nowe ciosy dla wszystkich postaci i zmienione właściwości niektórych dotychczasowych ciosów.

Osoby, które zakupiły przepustkę sezonową Season Pass 3 mogą dodatkowo zapoznać się z Zafiną, która dołącza do rostera Tekken 7. Wkrótce w ramach Season Pass 3 do gry trafi też nowa postać: Leroy Smith. Docelowo planowane są łącznie 4 nowe postaci, arena, zmiany w interfejsie i nowe opcje treningowe.

O nowej postaci Leroy Smith niewiele wiadomo. Udostępniony został jedynie klimatyczny wstęp z drewnianym manekinem. Widać fajnie odwzorowany styl walki Wing Chun – zapowiada się ciekawie, ale na więcej szczegółów, w tym gameplay, przyjdzie nam poczekać.

Pozostałe postaci są na razie nieznane.

Zwiastun na premierę Tekken 7 Season Pass 3

Pierwszy zwiastun Tekken 7 Season Pass 3 (w tym prezentacja postaci Leroy Smith)

Lista zmian w Tekken 7 Season Pass 3 (patch notes)

Tekken 7 – nowe ciosy w Season Pass 3

Cieszy długie wsparcie Tekken 7 przez twórców i oby nadal trwało. Sama gra i Season Passy dobrze się sprzedają, turnieje cieszą się popularnością. Tekken 7 to bardzo udała odsłona serii i świetnie, że dostaje kolejne nowości, usprawnienia i szlify.

Zyskuje na tym też społeczność turniejowa. Wsparcie twórców przekłada się chociażby na turnieje takie jak tegoroczny Tekken World Tour w Łodzi, czyli turniej rangi jakich do tej pory (przed Tekken 7) u nas nie było.

Get ready for the next battle!


Podziel się

Podobał Ci się ten wpis? Może warto podzielić się ze znajomymi?

Interesuje Cię temat gier?

Nie przegap najciekawszych treści! Dołącz do setek graczy, miłośników bijatyk, zostaw lajka na naszym fanpage’u Honmaru oraz wpadnij na grupę Honmaru FGC.

Jesteśmy obecni na różnych serwisach społecznościowych. Zachęcamy do śledzenia nas na:

Chcesz pogadać luźno w czasie rzeczywistym? Wpadaj na Discorda.