wrz
10
2019
1

Tekken 7 – zmiany i nowości w Season Pass 3

Trzeci sezon Tekken 7 rozpoczęty, a co za tym idzie kolejna spora aktualizacja trafia w nasze ręce! Najnowszy update Tekken 7 Season 3 dla posiadaczy podstawowej wersji gry, wprowadza szereg zmian, w tym nowe ciosy dla wszystkich postaci i zmienione właściwości niektórych dotychczasowych ciosów.

Osoby, które zakupiły przepustkę sezonową Season Pass 3 mogą dodatkowo zapoznać się z Zafiną, która dołącza do rostera Tekken 7. Wkrótce w ramach Season Pass 3 do gry trafi też nowa postać: Leroy Smith. Docelowo planowane są łącznie 4 nowe postaci, arena, zmiany w interfejsie i nowe opcje treningowe.

O nowej postaci Leroy Smith niewiele wiadomo. Udostępniony został jedynie klimatyczny wstęp z drewnianym manekinem. Widać fajnie odwzorowany styl walki Wing Chun – zapowiada się ciekawie, ale na więcej szczegółów, w tym gameplay, przyjdzie nam poczekać.

Pozostałe postaci są na razie nieznane.

Zwiastun na premierę Tekken 7 Season Pass 3

Pierwszy zwiastun Tekken 7 Season Pass 3 (w tym prezentacja postaci Leroy Smith)

Lista zmian w Tekken 7 Season Pass 3 (patch notes)

Tekken 7 – nowe ciosy w Season Pass 3

Cieszy długie wsparcie Tekken 7 przez twórców i oby nadal trwało. Sama gra i Season Passy dobrze się sprzedają, turnieje cieszą się popularnością. Tekken 7 to bardzo udała odsłona serii i świetnie, że dostaje kolejne nowości, usprawnienia i szlify.

Zyskuje na tym też społeczność turniejowa. Wsparcie twórców przekłada się chociażby na turnieje takie jak tegoroczny Tekken World Tour w Łodzi, czyli turniej rangi jakich do tej pory (przed Tekken 7) u nas nie było.

Get ready for the next battle!