cze
27
2022
1

Mistrzostwa Polski Bijatyk 2022

Tekken Europe Cup, Tekken World Tour oraz Mistrzostwa Polski Bijatyk to turnieje w jakich będziecie mogli wziąć udział w tym roku w związku z wydarzeniami organizowanymi przez Fighting Games Challenge. Sprawdźcie szczegóły oraz rozkład jazdy w rozwinięciu!

Tekken Europe Cup – to seria turniejów, w których będziecie zdobywać punkty, a następnie każdy z zaangażowanych w projekt kraj wyłoni swojego mistrza oraz wicemistrza. Osiem krajów przeprowadzi swoje mistrzostwa – w przypadku Polski, Tekken Polish Championship. Następnie 16 zawodników (mistrz oraz wicemistrz z każdego kraju) przejdzie do kolejnej fazy walczyć o tytuł Mistrza Europy.

Tekken World Tour – tak jest, światowe tourne powróciło! Biorąc udział w naszych turniejach będziecie również zdobywać punkty do rankingu TWT. Natomiast we wrześniu, zorganizujemy dla was przystanek Tekken World Tour w Polsce – Dojo Prime!

Mistrzostwa Polski Bijatyk – Trzeci rok z rzędu organizujemy dla was oficjalne mistrzostwa Polski. W tym roku dołożymy kolejną bijatykę ale o tym w jakich tytułach będziecie rywalizować poza Tekkenem dowiecie się niebawem w kolejnych postach. W przypadku Tekkena najważniejsze jest to, że w każdym turnieju zdobywacie punkty do trzech rankingów. Brane pod uwagę będą wszystkie nasze turnieje, także im więcej wystąpień tym więcej punktów i tym większa szansa na dostanie się do finałowej szesnastki. Co ważne, turnieje offline będą umożliwiały zdobycie większej liczby punktów niż online.

Finały Mistrzostw Polski bijatyk ponownie zostaną rozegrane podczas Poznań Game Arena. Każdy z rozgrywanych w ramach mistrzostw tytułów będzie miał swoje miejsce podczas największej imprezy gamingowej w Polsce!

Fighting Games Challenge na Facebooku

Rozkład jazdy:

  • FGC Mistrzostwa Polski bijatyk – online, 2-3 lipca 2022
  • FGC Mistrzostwa Polski bijatyk – online, 16-17 lipca 2022
  • FGC Mistrzostwa Polski bijatyk – offline, 30-31 lipca 2022, Łódź, BaseStack
  • FGC Mistrzostwa Polski bijatyk – offline, 13-14 sierpnia 2022, Łódź, BaseStack
  • FGC Mistrzostwa Polski bijatyk – offline, 27-28 sierpnia 2022, Łódź, BaseStack
  • FGC Mistrzostwa Polski bijatyk – online, 10-11 września 2022
  • FGC Mistrzostwa Polski bijatyk – offline, 24-25 września 2022, Łódź, Międzynarodowy Festiwal Komiksów i Gier
  • FGC Mistrzostwa Polski bijatyk LCQ – offline, 7 października 2022, Poznań, Poznań Game Arena

Mistrzostwa Polski Bijatyk 2022

Zapisy oraz strona rozgrywek na łamach start.gg

Poniżej zwiastun European Tekken Cup:

Mistrzostwa Polski w Tekken 7 zostały zakończone. Zobaczcie finały