O nas (kontakt, redakcja, współpraca)

Honmaru to społeczność miłośników gier, fanów bijatyk oraz rozgrywek online. Działamy w Polsce nieprzerwanie od 2005 roku na rzecz popularyzacji bijatyk, organizacji turniejów online i offline.

Głównym celem Honmaru jest udostępnienie przestrzeni do integracji graczy niezależnie od doświadczenia, umiejętności czy ulubionej serii gier. Angażujemy się w różne formy wspierania sceny FGC.

Piszemy głównie o bijatykach, ale zdarzają się też teksty ogólnie o grach, które są naszą pasją.

Jesteśmy miejscem pozbawionym hejtu i przyjaznym dla wszystkich graczy.

Kontakt

Social media

Jesteśmy obecni na różnych serwisach społecznościowych. Zachęcamy do śledzenia nas na:

Jeśli interesuje Cię tylko Tekken, dołącz do Tekken Poland.

Chcesz pogadać luźno w czasie rzeczywistym? Wpadaj na Discorda.

Redakcja

Przez lata wspierało nas mnóstwo osób, dla których serdeczne dzięki! Więcej o redakcji Honmaru przeczytasz na stronie redakcja.

Współpraca

Jeśli chcesz zamieścić swoje materiały na Honmaru, daj znać dowolnym kanałem lub wrzuć bezpośrednio na forum. W innych sprawach, np. patronatu medialnego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Więcej o współpracy na stronie współpraca.

Dla organizatorów turniejów

Jeśli organizujesz turnieje możemy zaoferować nasze wsparcie i pomoc. Na początek zapoznaj się ze stroną regulaminy turniejów.

Serwisy Honmaru

Serwisy to zespół stron pod „patronatem” Honmaru mających na celu skupienie w jednym miejscu newsów, informacji itp. dotyczących konkretnej gry/serii gier. Więcej na stronie serwisy Honmaru.