Użytkownicy Shoryuken.com wybrali drogą głosowania w ankiecie Melty Blood jako grę w którą chcieliby zagrać/zobaczyć na tegorocznym Evo. MB zdobyło 27% głosów. Drugą nowiną jest to, że organizatorzy zrezygnowali z BlazBlue: Calamity Trigger uznając, że nie ma sensu robić turnieju w „martwą” grę. Zamiast BBCT pojawi się Marvel vs Capcom 2.
Pozostałe gry na EVO2k10:
SF HD Remix
Super SFIV
Tatsunoko vs Capcom
Tekken 6

nie czaje słowa "martwa"…
Fakt z treści niusa można wywnioskować że BB jest wogole martwe, a tak nie jest. Miałem na myśli, że nikt w nią już nie gra, community BB gra teraz w nowszą odsłonę czyli Continum Shift. Mają dostęp do tej gry w USA na automatach, a ostatnio nawet na piecach. Sami zrezygnowali z tej gry twierdząc ze bez sensu grac w starą osłonę co było imo głupie. Przynajmniej tak pisali na forum SRK. W CT pewnie ktos tam gra, w Polsce o ile wiem to chyba tylko Ukyo na PS3, ktory i tak chyba nie jest w Polsce;)