Jakiś czas temu mogliście przeczytać o bonusowych strojach dla Anny i Asuki, które znajdą się w nadchodzącym Tekkenie 6. Bonusowych, ale nie do końca nowych, gdyż kostium Anny Williams znamy doskonale z Tekkena 3, za to Asuka otrzymuje całkiem nowe wdzianko. Obrazki w dobrej jakości obejrzeć można w dalszej części wiadomości.
Więcej zdjęć znajdziecie tutaj.





Podoba mi sie strój Asuki :)
Anny kostium podobał mi sie już w Tekken 3.
Ładny kolorystycznie ten strój Asuki :) kolory dobrane z gracją :)
Anna ma świetny ten w zebrę , ale to już jak napisał Kemot było wiadomo od T3 :)