Jeżeli Twoją pasją są gry i z zaciekawieniem śledzisz najnowsze doniesienia ze świata bijatyk i elektronicznej rozrywki, to koniecznie weź udział w konkursie na Redaktora serwisu Honmaru.pl!
Honmaru.pl – Polskie Centrum Bijatyk rozpoczyna nabór na redaktorów treści prezentowanych na łamach serwisu o ogólnopolskim zasięgu.
Szczegóły akcji „Zostań redaktorem Honmaru.pl” znajdziesz na forum


Hmmmm, interesująca inicjatywa.
Nie warto.
Właściciel serwisu Honmaru – Dumian jest strasznie upierdliwy.
Kiedyś gdy zamieszczałem niusy dostawałem setki wiadomości od niego na gg w których wszystko krytykował i pisał pierdoły w stylu "a może by inaczej to ująć", "a może podlinkuj to", "a może inny obrazek", "tego słowa nie używaj bo jest zbyt rynsztokowe" , "wybrałeś zły kolor ramki z jutuba i nie pasuje do kolorystyki strony" itp absurdy.
Do mnie jak na razie sie nie czepil o ile to prawda co piszesz.
Gascan po prostu w swoim niepowtarzalnym stylu zachęca nowych pełnych zapału i energii pretendentów na stanowisko newsmana do podjęcia wyzwania i spróbowania swoich sił w tym niezwykle ambitnym przedsięwzięciu. Good job <ok>.
Dumian, skoro już jesteś, da się jeszcze bardziej SB wydłużyć, bo aż dwie rozmowy ludziom umknęły?