Co prawda na daną chwilę tylko w japońskich salonach gier, ale jest szansa, że za jakich czas pojawi się również na konsole. Nam pozostaje tylko czekać na nowe wieści od Panów z Capcom, którzy w kwestii konsolowej wersji jak dotąd nic jeszcze nie powiedzieli.

Noob question – co właściwie czeka nas nowego w Arcade Edition, oprócz dodatkowych postaci i zapewne zwiększenia balansu, ofkors?
Nas? Nic. To dla Japończyków na automaty.
Oczywiście biorąc pod uwagę ewentualne DLC, czy coś tam.
Nie mam pojęcia jakie tam są zmiany ale mogliby wydać jako nową grę. Odpuściłem sobie Super SF IV to może na zakup SSFIV turbo bym się zdecydował. Pewnie wrzucą jeszcze 1 postać ze 3 areny i zrobią z tego nową wersję pudełkową na konsole.