Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Warsaw Games Week – targi gier wideo w stolicy

Data: 17.10.2015 |
przez: Dumian

Warsaw-Games-WeekW dniach 23-25 października odbędzie się pierwsza edycja targów gier wideo Warsaw Games Week. W warszawskim kompleksie wystawienniczo-konferencyjnym EXPO XXI na kilometrach kwadratowych powierzchni będzie można pograć przed premierą w najnowsze gry, wziąć udział w turniejach oraz przetestować najnowszy sprzęt.

Swoją obecność wśród wystawców zapowiedziały najważniejsze firmy z branży gier w Polsce, nie zabraknie również najnowszych tytułów od największych wydawców gier na świecie.

Fani bijatyk powinni ze szczególnym zainteresowaniem przyjrzeć się strefie firmy Cenega, gdyż to właśnie tam będzie można przed premierą zagrać w Street Fightera V. Ponadto osoby zainteresowane Ulicznym Wojownikiem będą miały świetną okazję zobaczyć w akcji możliwości najnowszego Street Fightera za sprawą walk pokazowych. O ich poziom możecie być spokojni bowiem udział w nich wezmą znani na scenie bijatyk gracze: VHO, Ha7at, Kejim, tejotl, krill, Bladyszy, Snake, Qjon, a całe show poprowadzi Di.

Zainteresowani? Zapraszam do rozwinięcia!

Bilety jednodniowe:
sobota (24.10.2015): 30 zł
niedziela (25.10.2015): 30 zł

Bilety rodzinne (2+1 lub 1+2):
sobota (24.10.2015): 80 zł
niedziela (25.10.2015): 80 zł

Bilety VIP:
piątek (23.10.2015): 120 zł

WARSAW GAMES WEEK. Targi Gier Wideo.
Data: 23-25 października 2015
Adres: EXPO XXI, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, Warszawa
Godziny otwarcia: piątek 12:00 – 20:00 / sobota-niedziela 9:00 – 20:00

Organizator: LIVE Sp. z o.o.

Stowarzyszenie Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego powstało w kwietniu 2008 roku. Misją Stowarzyszenia jest upowszechnianie zasad etyki zawodowej producentów i dystrybutorów gier poprzez działalność edukacyjną i szkoleniową. SPIDOR jest inicjatorem kampanii społecznych „Graj bezpiecznie”, „Patrz w co gram” i „Zapytaj o gry”.

Oficjalna strona: www.spidor.pl
Facebook: www.facebook.com/Zapytajogry

Facebook.com/warsawgamesweek

Bilety oraz więcej informacji o całej imprezie znajdziecie na oficjalnej stronie: warsawgamesweek.pl

Warsaw Games Week – kolejne atrakcje w strefie Cenega

Z przyjemnością informujemy o kolejnych atrakcjach jakie czekają na odwiedzających pierwszą edycję Warsaw Games Week, która odbędzie się w Warszawie w dniach 23 – 25 października. Poza tym, co dla fanów gier najważniejsze, czyli możliwością obejrzenia i zagrania przedpremierowo w największe z nadchodzących tytułów, w naszej strefie szykujemy różne atrakcje dla graczy. Wśród nich znajdą się:

  • Prezentacja gry Total War: WARHAMMER prowadzona przez przedstawiciela studia Creative Assembly.
  • Konkurs Cenega Cosplay 2015.
  • Spotkanie z Patrykiem „ROJO” Rojewskim.
  • Pokazowe walki w Street Fighter V.
  • Panel „jak fachowo zrobić własny cosplay”.
  • Strefa familijna LEGO Video Games dla rodzin i najmłodszych fanów gier.
  • Liczne konkursy z nagrodami w tym możliwość zdobycia unikatowych gadżetów z gry Fallout 4.

Warsaw Games Week - strefa Cenega

Przypominamy, że w strefie Cenega, będzie można przed premierą zagrać w Battleborn, Just Cause 3, LEGO Marvel’s Avengers, Street Fighter V oraz Total War: WARHAMMER. W specjalnie przygotowanych salkach kinowych odbędą się także prezentacje gier Mafia III, XCOM 2, Deus Ex: Rozłam Ludzkości oraz HITMAN. Dostępne będą również stanowiska z grami Batman: Arkham Knight, Mad Max oraz Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth – Rising Tide. Warto dodać, że przyjazd swoich przedstawicieli na Warsaw Games Week zapowiedziała większość wydawców, których gry będą prezentowane w strefie CENEGA.

Chcielibyśmy też poinformować, że decyzją światowego wydawcy, firmy BANDAI NAMCO Entertainment, gra Dark Souls III niestety nie będzie prezentowana na Warsaw Games Week.

Szczegóły nt. poszczególnych atrakcji:

Prezentacja gry Total War: WARHAMMER
Wszystkich fanów serii Total War, systemu bitewnego WARHAMMER oraz gier strategicznych zapraszamy na specjalną prezentację gry Total War: WARHAMMER, która odbywać się będzie na naszej scenie w piątek, sobotę i niedzielę. Poprowadzi ją przedstawiciel studia deweloperskiego tworzącego grę, który na żywo zaprezentuje fragment rozgrywki.

Strefa familijna LEGO Video Games
W strefie gier LEGO rodzice wraz z dziećmi będą mieli okazję zagrać przed premierą w LEGO Marvel’s Avengers oraz pozostałe gry z serii LEGO. Dla najmłodszych czekać będą również drobne upominki oraz konkursy z nagrodami.

Cenega Cosplay 2015
W sobotę 24 października o godzinie 14:00 na scenie w strefie Cenega rozpocznie się konkurs cosplay, w którym stroje uczestników oceniać będą znany youtuber Patryk „ROJO” Rojewski oraz czołowi polscy cosplayerzy: Aleksandra „Shappi” Tora i Radosław Sierpowski z grupy „Crafts of two”. Zapraszamy wszystkich bardzo gorąco do udziału w tym wydarzeniu. Zgłoszenia osób, które chciałyby wystartować w tym konkursie należy wysyłać na adres konkurs@cenega.com, natomiast regulamin konkursu dostępny jest na naszej stronie pod tym adresem http://www.cenega.pl/cosplay. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

Spotkanie z Patrykiem „ROJO” Rojewskim
Również w sobotę, będzie możliwość spotkać się osobiście youtuberem Patrykiem ROJO Rojewskim. Wszystkich fanów serdecznie zapraszamy do naszej strefy na godzinę 12:00.

Panel „jak fachowo zrobić własny cosplay”
W sobotę zapraszamy też wszystkich zainteresowanych tworzeniem cosplay’u na specjalny panel, w trakcie którego Aleksandra „Shappi” Tora oraz Radosław Sierpowski z grupy „Crafts of two” opowiedzą jak fachowo zaprojektować i wykonać własny strój.

Pokazowe walki w Street Fighter V
W niedzielę fani bijatyk będą mogli obejrzeć pokazowe walki w Street Fighter V, w trakcie których grupa 8 czołowych polskich graczy zaprezentuje na scenie swoje umiejętności.

Raz jeszcze zapraszamy serdecznie fanów gier wideo do strefy CENEGA, które znajdować się będzie w Hali 3 budynku EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

Partnerami technologicznymi strefy CENEGA jest firma iiyama, NTT System S.A. wspólnie z firmą Intel oraz SteelSeries.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat