Jak możemy przeczytać na stronie ijji możliwość gry w KwonHo zostanie zablokowana. Środa, 14 listopada 2007 to ostatni dzień, w którym można będzie jeszcze pograć. Oficjalna wypowiedź w tej sprawie znajduje się tutaj.
Konkretnych powodów oraz szczegółów podjęcia takiej a nie innej decyzji niestety nie ma. Wielka szkoda, że potencjał drzemiący w KwonHo został przez ijji tak zmarnowany…
KwonHo: The Fist of Heroes – polska strona
Forum KwonHo – porozmawiaj o grze

Powiem tylko tyle – cieszę się, ze nie zacząłem w to grać:smile:
Teraz tylko pozostaje wnikać w rejestracje na koreańskiej wersji.
zgadzam się Action, już ludzie nad tym pracują :smile:
i dobrze :p i tak miałem w tym wielkie lagi :laughing:
i tak mi sie to nie podobało, więc… whatever
Powód zamknięcia to zapewne:
– mało ludzi online
– mało płynącej od ludzi kasy
Nic tylko dać ijji prztyczka w nos.
bo to dziadowska gra była :tongue: :laughing:
Osobiscie nic na tym nie stracilem :P
Oni wogole nie mieli z tego kasy. Co to za polityka firmy wogole, gra ponad rok w beta?? Zamiast dac od razu pelna wersje, sprawdzona (taka jest koreanska) z itemami do zakupienia za normalna kase, to dali pol gry… Debile
90% mojego grania w to LAGI, więc dla mnie to żadana strata :wink:
Nie wiem jakim cudem tak narzekacie na lagi… albo graliście z ludzmi spoza Europy albo sami macie jakiegos dupnego neta ;)
Dokładnie! Jak graliście na początku to lagowało. Pod koniec jak sie grało tylko z europą nie było żadnych lagów… Mnie tej gry będzie brakowało…
Jeśli komuś bardzo brakuje Kwonho i chciałby pokombinować z koreańską wersją to trochę informacji na ten temat można znaleźć na ourkwonho.com
Spróbuje wejsc na koreanska-pozniej jak bede mial czas i pzrelacze sie na nowego kompa to sciagne–ta mi nie mogla pojsc!!!JEST!!!!jest szasa ze na nowym kompie ktory wymiata bedzie szansa ze mi pojdzie KwonHO!!!!!!!!!
to była jedna z najlepszych bijatyk na pc :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
smutno mi :( chce kwonho spowrotem :(
kwonho wróć ;<
http://www.youtube.com/watch?v=ORu1KJfdgIc
Jingwu – kwonho 2