Przez ostatni tydzień na oficjalnej stronie Capcomu można było ujrzeć napis „PREPARE YOURSELF” (z ang. Przygotuj Się). Wczoraj natomiast na Capcom Gamers Day w Londynie zapowiedziano Street Fightera IV i jednocześnie uruchomiono oficjalną stronę ww. tytułu, na której zamieszczono Trailer gry.
Nie wiadomo dokładnie na jakie platformy i w jakiej konwencji (2D czy 3D) zostanie wydany… jedyną wiadomą podaną przez twórców jest data premiery – 2008r.
Co do konwencji to po obejrzeniu bardzo klimatycznego trailera przedstawiającego walkę Kena kontra Ryu (którego możecie ściągnąć stąd) uważam, że przejście w 3D nie byłoby znowu takim złym pomysłem. Capcom zdobył już jakieś doświadczenie w robieniu bijatyk 3D, nie chodzi mi tutaj o serie SFEX, która okazała się klapą, ale na przykład Rival Shool, Power Stone czy chociażby Star Gladiator to tytuły godne polecenia. Obawiam się tylko, że co by Capcom nie zrobił to i tak duża cześć graczy się zawiedzie… z jednej strony „fanboy’e” uznający poprzednie części SF za obiekt kultu i niedopuszczający do siebie myśli o przejściu serii w 3D… a z drugiej gracze, którzy po prostu czekają na godną konkurencje dla serii Tekken, Soul Calibur czy Dead or Alive.
No nic, czas pokaże kogo zadowolą spece z Capcomu, pozostaje mi mieć tylko nadzieje, ze mamy na co czekać.

Zapowiada sie ciekawie :D
No trailer jest niczego sobie, lecz mam cichą nadzieje że seria jednak nie przejdzie w trzeci wymiar :smile:. 2d rules
No co tu dużo gadać… zapowiada się zajebiście ale przyjdzie nam jeszcze czekać zanim zobaczymy cokolwiek konkretnego :wassat:
trailer bijatyki w którym nie ma żadnego gameplayu = nie ma się czym jarać:smile:
bo to nie trailer stary :smile: