Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
 
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Honmaru w magazynie Playbox

Data: 21.10.2011 |
przez: Krelian

HonmaruStrona Honmaru.pl z dnia na dzień poszerza swoją bazę użytkowników oraz dostarcza świeżych informacji ze świata bijatyk. Ponadto pojawia się coraz więcej turniejów online w rozmaite gry – nie tylko bijatyki – oferujące opcje rywalizacji online. W końcu intensywna praca nad stroną musiała zostać dostrzeżona przez inne media, co można zobaczyć w piątym (październikowym) wydaniu ogólnopolskiego magazynu o konsolach Playbox.

W numerze tym pojawił się artykuł poświęcony serwisowi Honmaru.pl opisujący w skrócie idee strony oraz jej najważniejsze zalety. Nie obyło się przy tym bez (nie)małej wpadki w postaci umiejscowienia Damiana (Dumian) wśród kilku założycieli, podczas gdy to właśnie on jest jedynym prawowitym założycielem strony Honmaru.pl, jednak ogólnie rzecz biorąc miło, że podobny tekst pojawił się w prasie. Honmaru na pewno jeszcze niejednokrotnie pojawi się na ustach (i kartach) szerszej publiczności o czym z pewnością nie omieszkamy wspomnieć.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

 • Aserot

  No to gratki, w sumie już od dawna nie kupuje prasy poświęconej grą ( sieć jest wręcz przesiąknięta tą tematyką ), ale z ciekawość nabędę ten numer Playbox'a. A Honmaru jaki i całej ekipie dzięki której Honmaru ciągle się rozwija życzę jeszcze większych sukcesów :)

 • August

  Nie wyobrażam sobie by ktoś z Honmaru nie kupił tego wydania playboxa. ja kupię z chęcią wielką.
  dziś gazeta a co za 2 dni ? od razu honmaru tv w telewizji :D

 • mg1987

  Z tą telewizją to troszkę przesadzona wizja – gry rzadko się tam pojawiają.

 • August

  może na Hyperze coś od nas kiedyś tam poleci :D

 • K'

  Lata prężnej działalności jako strona No.1 traktująca o bijatykach w Polsce nie mogły zostać niezauważone ;) Gratsy i oby Honmaru rozwijało się tak jak do tej pory, a nawet jeszcze bardziej :) Keep up with good work !

 • Oscar

  Miłe miłe. Niedługo hon będzie w PE :)

 • Dumian

  Szkoda tej wtopy odnośnie założycieli, ale sam fakt pojawienia się takiego artykułu to już spory plus. Możecie być pewni, że nie spoczniemy na laurach i jeszcze nie raz Was pozytywnie zaskoczymy. W końcu kolejne projekty i inicjatywy zawsze gdzieś tam się przewijają i w zasadzie od początku istnienia strony konsekwentnie rozwijamy się i idziemy w dobrym kierunku, czego zasługą w dużym stopniu jest również ekipa redakcji i wszyscy którzy w jakiś sposób nas wspierają / udzielają się itp. Byle do przodu!;)

 • Martins

  Właśnie przeczytałem ten artykuł i jego zawartość utwierdza mnie tylko w tym, że Playbox to z profesjonalizmem ma wspólnego z tyle co ja ze stałą pracą (czyli mało powiedziane, że nic). Co nie zmienia oczywiście faktu, że taka reklama (bo z pewnością ten artykuł jest tylko nią i niczym więcej) swoje zadanie spełni i będzie szerzyć wszem i wobec zajebistość owego serwisu, na czym wszyscy jego użytkownicy, a przede wszystkim założyciele z pewnością skorzystają, czego im szczerzę życzę.

 • Chris

  Do redaktora naczelnego Playbox:

  Jeżeli decyduje się Pan na zamieszczanie rankingu pięciu największych "wojowników" używanych przez użytkowników serwisu Honmaru, to powinien Pan przynajmniej zadać sobie trochę trudu w celu przeprowadzenia badań nad popularnością (używaniem) danych postaci przez użytkowników rywalizujących w turniejach online. Taka wiedza jest powszechnie dostępna na forum we wszystkich tematach dotyczących danych rozgrywek turniejowych. W przeciwnym wypadku słowa autorów artykułu tracą na wiarygodności, a Pan marnuje jedynie miejsce na stronie, które z dużo lepszym skutkiem mógłby Pan przeznaczyć chociażby na korzyści materialne płynące z reklamy.
  Pomijam już w zupełności bezsensowność, bezcelowość i bezproduktywność owego posunięcia, które uwłacza ogólnej charakterystyce społeczności graczy skupionej w okół serwisu.

  Prezentowane stanowisko jest wyłącznie moją indywidualną opinią na temat omawianego zagadnienia

 • Martins

  Chris, jakiś Ty oficjalny…Czyli nie tylko ja mam wrażenie, że owy "artykuł" powstał na zasadzie: zobaczymy co google nam "powie" o scenie bijatyk w Polsce (bo trzeba czymś stronę w Playbox wypełnić).Honmaru miało szczęście, wyskoczyło pierwsze od góry hehe

 • August

  Jak dla mnie to Heniek na pierwszym powinien być. a Jina wo gule w rankingu być nie powinno

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation
Geek World – daj się pożreć pasji i rozrywce! Weird Stuff
Mortal Kombat PL XboxArcade.pl
Pixele velmundi.com yacht charter croatia
Backdash Mortal Kombat