Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Super Street Fighter IV!

Data: 28.09.2009 |
przez: Action

Od paru dni jesteśmy zasypywani lawiną plotek na temat kolejnej edycji czwartej części Ulicznego Wojownika, dziś już jesteśmy pewni, Super Street Fighter 4 jest w produkcji!

Najpierw pojawił się tajemniczy wpis na forum SRK przedstawiający nowe postacie (Ibuki, Mokoto, Dudley, DeeJay, Thunder Hawk, Guy, Cody, Adon + dwie całkowicie nowe twarze), które miałyby się pojawić w kolejnej odsłonie SF4 zatytułowanej Dash. Następnie serwis EventHubs opublikował listę zmian, które miałby zajść w domniemanym nadchodzącym dodatku. Krótko po tym niemiecki serwis GamePro wystawił zdjęcie jednego z redaktorów z samym Yoshinori Ono, na którym to zdjęciu można dostrzec postać Thunder Hawka oraz logo SF4 z szarą literką „S„. Jakby tego było mało, twórcy podgrzali atmosferę prezentując mini trailer New Warrior.

Jednak ów zwiastun nie potwierdził plotek… zrobił to francuski blog growy JV247 prezentując screeny, które znajdziecie poniżej. Ukazują one Thunder Hawka – Idnianina znanego z drugiej części serii, Dudleya – boksera, który zawitał w trzeciej odsłonie SF oraz Juki – nową postać w serii, mistrzyni Taekwondo.

Co prawda nie wiemy jeszcze na jakie platformy (i w jakiej formie) SSF4 się ukaże, także nie znamy jeszcze pełnej i oficjalnej listy nowości, ale zapewne wszystko to zostanie nam ujawnione już jutro o 17 JST (czyli o 10 w naszej strefie czasowej) a przynajmniej na to wskazuje zwiastun na oficjalnej stronie Capcomu.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat