Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle

Data: 08.08.2013 |
przez: TeeVar

Bijatyk nigdy dość. Czas więc nadrobić zaległości i wspomnieć chodź trochę o JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle. Gra powstaje w studiu CyberConnect2 odpowiedzialnym m.in. za serię gier .hack// oraz Naruto. Rozpoczęcie prac nad produkcją ogłoszono z okazji 25-lecia powstawania serii. W celu nadania mangowego klimatu twórcy zastosowali w tym celu technologię cell-shading. Na chwilę obecną wydanie gry przewidziane jest tylko w Japonii na konsolę PS3 i ma to nastąpić 29 sierpnia. Jeżeli ktoś nie może się doczekać zawsze może sobie sprowadzić, na szczęście PS3 region lock free.

Gra zawiera w sobie elementy zarówno bitek 2D jak i 3D (możliwość side stepu). Do dyspozycji dostajemy standardowe trzy ataki (weak, medium, strong) oraz Style, który spełnia podobną rolę co „Stand” w arcadowej wersji Jojo’s Bizarre Adventure od Capcom’u z 1998 roku. Osoby o mniejszych zdolnościach manualnych mogą włączyć „Easy Beat Combo’s” gdzie wciskając szybko przycisk Weak można wykonać jakieś podstawowe combo i zakończyć je superem. Jeżeli chodzi o różnego rodzaju paski to mamy „Heart Heat Attack” oraz „Great Heat Attack”, które są po prostu superami. Stary, poczciwy „Guard Meter” oraz „Rush Mode”, który działa na podobnej zasadzie co „Clash” z Injustice:GAU.

Dzięki zastosowaniu niekonwencjonalnego trybu story mode możliwe było „opowiedzenie” historii z pierwszych 8 części mangi a liczba „znajomych” twarzy jaka stanie na przeciw siebie to 33.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat