Warning: Illegal string offset 'width' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 114 Warning: Illegal string offset 'height' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 115
Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

The King of Fighters XIII Steam Edition

Data: 08.08.2013 | ,
przez: TeeVar

Czas odrodzenia bijatyk na PC czas zacząć. Po średnio udanej konwersji Mortal Kombat 9, nadchodzących Skull Girls’ach, przyszedł czas na pierwszą porcję KOF’a – The King of Fighters XIII. Pierwsze wzmianki o możliwym pojawieniu się KOF13 na PC pojawiły się na przełomie lutego i marca bieżącego roku wraz z wyciekiem danych na platformie steam. Dziś czy też wczoraj zostało to prawie potwierdzone oficjalnie, że gra pojawi się w niedługim czasie na steam. Wpisując w wyszukiwarce frazę „king of fighter 13” będziemy mogli zobaczyć wpis KOF13SE_OP pod którym kryje się trailer dostępny tutaj lub w rozwinięciu.  

Pierwsze pytanie jakie się nasuwa to co z kodem sieciowym. Tony Cannon, twórca GGPO, potwierdził, że gra nie wykorzystuje jego dzieła. Jeżeli netcode będzie taki sam jak w wersji PS3/X360 to prawdopodobnie gra szybko zakończy swój żywot jak jest poprzedniczki.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat