lut
18
2011
0

Jak odblokować ukryte postaci w Ultimate Mortal Kombat 3

Odblokowanie ukrytych postaci w Ultimate Mortal Kombat 3 – Mileena, Ermac, Classic Sub-Zero i Human Smoke

Artykuł powstał głownie na potrzeby gry online w Ultimate Mortal Kombat 3, dlatego też bardzo ważne jest aby obaj gracze zastosowali się dokładnie do tych wskazówek i korzystali z tej samej metody odblokowania postaci – dzięki temu unikniemy problemów z desynchronizacją w czasie gry. Sposób został przetestowany i działa na MAME 0.64 oraz MAME 0.67 – czyli najpopularniejszych wersjach do gry online.

Na początek zajmiemy się trzema ukrytymi pod znakami zapytania postaciami, są to kolejno: Mileena, Ermac i Classic Sub-Zero. W celu odblokowania tych wojowników posłużymy się plikiem cheat.dat dla UMK3. Pobieramy plik cheat.zip z downloadu i po rozpakowaniu otrzymany cheat.dat umieszczamy w katalogu głównym emulatora.

Teraz odpalamy MAME następnie:

Options -> Default Game Options -> Miscellaneous -> Enable game cheats

I to w zasadzie wszystko. Pozostaje nam już tylko aktywować wybrane 3 cheaty podczas gry online. W tym celu należy kliknąć Tab na klawiaturze następnie wybrać (poruszamy się strzalkami, zatwierdzamy enterem):

Cheat -> Enable/Disable a Cheat -> zmiana z Off na On w:
– Unlock Mileena
– Unlock Ermac
– Unlock Classic Sub-Zero.

Na zakończenie należy kliknąć F3 (reset) i już możemy cieszyć się nowymi postaciami (w przypadku gry online tylko osoba, która założyła grę – host, może ją zresetować).

Unlock Human Smoke in UMK3

Odblokowanie ukrytych postaci w Ultimate Mortal Kombat 3 – Human Smoke

Tutaj zadanie jest znacznie prostrze, gdyż całość sprowadza się zaledwie do jednego kroku już po odpaleniu gry. Aby zagrać jako Human Smoke należy wybrać zwykłego Smoke’a następnie trzymać na padzie wciśnięte przyciski

(Hold) Back, Run, HP, Block, HK

aż do rozpoczęcia walki i zmiany postaci Smoke w Human Smoke.

Komentarze na forum


Podziel się

Podobał Ci się ten wpis? Może warto podzielić się ze znajomymi?

Interesuje Cię temat gier?

Nie przegap najciekawszych treści! Dołącz do setek graczy, miłośników bijatyk, zostaw lajka na naszym fanpage’u Honmaru oraz wpadnij na grupę Honmaru FGC.

Jesteśmy obecni na różnych serwisach społecznościowych. Zachęcamy do śledzenia nas na:

Chcesz pogadać luźno w czasie rzeczywistym? Wpadaj na Discorda.