Warning: Illegal string offset 'width' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 114 Warning: Illegal string offset 'height' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 115
Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Street Fighter X Tekken na 3DS?

Data: 28.03.2011 | ,
przez: wf6608

Jak zapewne wielu zauważyło, jeszcze świeży handheld od Nintendo okazuje się sprzętem, który z powodzeniem zadowoli mniej wybrednego fana bijatyk. Szczęśliwi posiadacze konsolki już teraz mogą sięgnąć po Super Street Fighter IV 3D Edition, a na horyzoncie czekają Dead or Alive: Dimensions oraz BlazBlue: Continuum Shift II. Atmosferę podgrzał Yoshinori Ono, puszczając nieco pary z ust na temat ewentualnego portu Street Fighter X Tekken na 3DS-a, w wywiadzie udzielonym dla EuroGamera.

„Jeśli chodzi o bijatyki, to przeszliśmy długą drogę. Kiedyś było tak, że trzeba było iść do salonu arcade, płacić i grać. Potem dostaliśmy konsolę i mogliśmy robić to przed telewizorem. Teraz można bawić się z Super Street Fighter IV w dowolnym miejscu, mając 3DS-a. Myślę, że jest to coś niesamowitego. Następnym krokiem mógłby być Street Fighter x Tekken, który jest spełnieniem marzeń wielu fanów bijatyk, będący na 3DS-sie.”

Niestety Capcom póki co nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie. Ono wyznał również, że gra ma posiadać standardowy, sześcioprzyciskowy układ, oraz wyraził nadzieję dodania funkcji asysty.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat