lut
21
2006
0

Stawianie własnego serwera Kaillery, gra w sieci lokalnej

Do gry po LANie służy program Kaillera Server, za pomocą którego możemy postawić własny serwer i pograć z osobą z tej samej sieci lokalnej.Po ściągnięciu i rozpakowaniu archiwum należy skonfigurować program. W tym celu otwieramy plik kaillerasrv.conf dowolnym edytorem tekstowym (np. Notatnikiem). Dalej postępujemy według zawartych tam wskazówek. Jeśli jednak nie chcesz „bawić” się w ustawianie wszystkich opcji pobierz gotowy, przygotowany przeze mnie plik kaillerasrv.conf (kliknij prawym przyciskiem myszki i „Zapisz element docelowy jako…”). W tym wypadku odnajdujemy tylko miejsce do wpisania swojego adresu IP.

Zapisujemy właśnie wyedytowany plik, następnie podmieniamy go z tym sciągniętym w archiwum. Możemy teraz uruchomić program poprzez 2-krotne kliknięcie na kaillerasrv.exe. Oczywiście aby ktoś mógł dołączyć do postawionego serwera musi znać jego IP.


Podziel się

Podobał Ci się ten wpis? Może warto podzielić się ze znajomymi?

Interesuje Cię temat gier?

Nie przegap najciekawszych treści! Dołącz do setek graczy, miłośników bijatyk, zostaw lajka na naszym fanpage’u Honmaru oraz wpadnij na grupę Honmaru FGC.

Jesteśmy obecni na różnych serwisach społecznościowych. Zachęcamy do śledzenia nas na:

Chcesz pogadać luźno w czasie rzeczywistym? Wpadaj na Discorda.