paź
26
2016
1

Zaskakujące profile postaci Tekken Tag – tego się nie spodziewacie!

Czy zaglądacie do instrukcji obsługi gier? Przyszło Wam kiedyś do głowy zapoznać się z instrukcją do Tekken Tag Tournament z PlayStation 2? Jeśli nie to sporo straciliście, bo jak się okazuje oficjalne materiały to źródło zaskakującej wiedzy o Tekkenie. W przypadku pierwszego „taga”, część dotycząca profili wojowników przypomina konkurs na najzabawniejsze określenia postaci ever :).

Zacznijmy od czegoś prostego. „Super policjant”? Łatwo się domyślić – to Lei. O kim jednak można napisać „mściciel z jaskini”, „niepohamowany potwór – rzeźnik”, lub „mechaniczny ninja kosmosu”? Zgadujcie :). „Złowrogi kwiat” z pewnością też Was zaskoczy. Przy okazji zwróćcie uwagę na zdjęcie Jina, trochę niepodobny ;).

Creditsy z podziękowaniem za pomysł na wpis wędrują do Tekken TEJ, gdzie Grey (pozdro!) zamieścił zdjęcie profilu Gun Jacka podesłane przez K’ (pozdro2!), po czym wspomnienia ożyły… ;).

Udało mi się wygrzebać oryginalną grę wraz z instrukcją z szafy i zeskanowałem profile postaci. Dzięki temu możecie poniżej podziwiać galerię pełną „soczystych” określeń wprost z oficjalnej książeczki Tekken Tag Tournament w polskiej wersji językowej.


Podziel się

Podobał Ci się ten wpis? Może warto podzielić się ze znajomymi?

Interesuje Cię temat gier?

Nie przegap najciekawszych treści! Dołącz do setek graczy, miłośników bijatyk, zostaw lajka na naszym fanpage’u Honmaru oraz wpadnij na grupę Honmaru FGC.

Jesteśmy obecni na różnych serwisach społecznościowych. Zachęcamy do śledzenia nas na:

Chcesz pogadać luźno w czasie rzeczywistym? Wpadaj na Discorda.