paź
26
2016
1

Zaskakujące profile postaci Tekken Tag – tego się nie spodziewacie!

Czy zaglądacie do instrukcji obsługi gier? Przyszło Wam kiedyś do głowy zapoznać się z instrukcją do Tekken Tag Tournament z PlayStation 2? Jeśli nie to sporo straciliście, bo jak się okazuje oficjalne materiały to źródło zaskakującej wiedzy o Tekkenie. W przypadku pierwszego „taga”, część dotycząca profili wojowników przypomina konkurs na najzabawniejsze określenia postaci ever :).

Zacznijmy od czegoś prostego. „Super policjant”? Łatwo się domyślić – to Lei. O kim jednak można napisać „mściciel z jaskini”, „niepohamowany potwór – rzeźnik”, lub „mechaniczny ninja kosmosu”? Zgadujcie :). „Złowrogi kwiat” z pewnością też Was zaskoczy. Przy okazji zwróćcie uwagę na zdjęcie Jina, trochę niepodobny ;).

Creditsy z podziękowaniem za pomysł na wpis wędrują do Tekken TEJ, gdzie Grey (pozdro!) zamieścił zdjęcie profilu Gun Jacka podesłane przez K’ (pozdro2!), po czym wspomnienia ożyły… ;).

Udało mi się wygrzebać oryginalną grę wraz z instrukcją z szafy i zeskanowałem profile postaci. Dzięki temu możecie poniżej podziwiać galerię pełną „soczystych” określeń wprost z oficjalnej książeczki Tekken Tag Tournament w polskiej wersji językowej.