cze
11
2017
0

Tekken 7 Online Cup – powracamy z turniejami na PS4, PC oraz XONE!

Powracamy po dłuższej przerwie z pełną siłą i od razu mocnym uderzeniem w postaci nowego turnieju, a nawet trzech! Będą to oczywiście zmagania w najnowszego Tekkena podczas rozgrywek Tekken 7 Online Cup.

Wszystkich posiadaczy siódmej odsłony Króla Żelaznej Pięści w wersjach na PlayStation 4, PC lub Xbox One odsyłam tutaj po więcej szczegółów. Nie zabraknie świetnej zabawy, emocji, rywalizacji oraz nagród sponsorowanych przez wydawcę gry, firmę Cenega!

Uwaga. Ponieważ nie wszyscy są zaznajomieni z formułą naszych turniejów i pojawiło się już kilka pytań w tej sprawie, spieszę z wyjaśnieniem, że turniej potrwa kilkanaście dni oraz nie jest wymagana obecność w konkretny dzień o konkretnej godzinie. Każdy etap turnieju będzie przewidziany na kilka dni, aby każdy bez najmniejszego problemu znalazł czas na rozegraniu kilku swoich walk.

W razie pytań, uderzajcie śmiało! Zapraszamy!

Zapisy:

1. Turniej rozgrywany będzie na naszej stronie systemowej (Honmaru.pl > Turnieje > System turniejowy). Aby zapisać się na wybrany turniej, należy najpierw zarejestrować konto na naszym forum Honmaru, zalogować się, a następnie kliknąć w odpowiednie linki poniżej.
2. Zapisy – Tekken 7 na PlayStation 4
3. Strona turnieju (PlayStation 4) – bezpośredni link.
4. Zapisy – Tekken 7 na Xbox One
5. Strona turnieju (Xbox One) – bezpośredni link.
6. Zapisy – Tekken 7 na PC
7. Strona turnieju (PC) – bezpośredni link.
8. Informacje o grupach pojawią się w terminie późniejszym.

Najnowszych informacji i aktualności odnośnie turnieju szukajcie w podlinkowanym temacie na forum.