Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Telefon Xiaomi z kartą Citi Simplicity
Honmaru

Kolejny sezon rozgrywek rankingowych na PS3 zakończony – T6 i SSF4

Data: 09.12.2010 |
przez: Dumian

ranking t6 s2Zakończył się kolejny sezon prowadzonych przez nas rozgrywek rankingowych w Tekkena 6 i Super Street Fightera 4. Jak wypadł w odniesieniu do poprzednich sezonów, kto okazał się najskuteczniejszy, który gracz rozegrał najwięcej pojedynków, jakie postaci były najczęściej wybierane, a jakie najrzadziej? Zapraszam do rozwinięcia wiadomości na krótkie podsumowanie trwających trzy miesiące zmagań oraz informacje o zapisach na Puchar Rankingu.

PlayStation 3
Bezdyskusyjnie liderem zakończonego sezonu rankingowego okazał się Tekken 6. Jak widać Turniej o tytuł Króla Żelaznej Pięści zdecydowanie prowadzi wśród bijatyk jeśli chodzi o aktywność polskich graczy w sieci.

ranking t6 s2Rankingowe zmagania w Tekken 6 Online w sezonie drugim zebrały trzydziestu uczestników, jednak do aktywnego uczestnictwa zachęciły siedemnastu graczy i ta walcząca większość pozwoliła uznać sezon za udany, mimo. iż mniej liczny niż pierwszy. Podobnie jak zakończony niedawno turniej Tekken 6 Online, tak i obecny ranking potwierdził wysoką dyspozycję lidera obu rozgrywek – Hobbitha. Jako jedyny w rankingu osiągnął rangę B i zdecydowanie wysunął się na prowadzenie w tabeli odnotowując zaledwie jedną porażkę podczas całego sezonu. Jest to tym większe osiągnięcie, gdyż Hobbith rozegrał również najwięcej meczów pośród wszystkich uczestników (35): aż o osiemnaście więcej niż drugi w tej kategorii – Lukasz2309 (17). Także do Hobbitha należy rekord jeśli chodzi o najdłuższą serię bez porażki – aż 29 wygranych meczów z rzędu. Łącznie uczestnicy rozegrali siedemdziesiąt siedem pojedynków, a najczęściej wybierane postaci to: King (22), Asuka (20), Law i Paul (19).

Honmaru.pl/ranking/tekken6/

1. Hobbith
2. MrVeron
3. Komandos

4. KBB
5. xiaojin
6. Lukasz2309
7. Hitokiri
8. Hollow
9. surkabm12434
10. Sneer89

Pełna tabela i statystyki w archiwum.

ranking ssf4 s1Przejdźmy teraz do gry, która nie zaskarbiła sobie zainteresowania graczy – Super Street Fighter IV. Niska frekwencja oraz niewielka ilość meczów przez cały sezon spowodowały, że najprawdopodobniej SSFIV będzie musiał pożegnać się w najbliższym czasie ze swoją obecnością w rankingu. Była szansa na nagrody, promowanie onlajnowych potyczek i poszerzanie bazy aktywnych grających, niestety gracze nie wykazując większego zainteresowania rankingiem SSFIV zadecydowali, że nie zależy im na obecności tego typu rozgrywek w SSFIV, szkoda. Tym niemniej podziękowania dla osób, które dołożyły starań i wzięły udział w zabawie, symboliczne podsumowanie tutaj.

puchar rankingu t6 s2ranking t6 s2Tekken 6: Puchar Rankingu [S2]

Tradycyjnie najlepsi gracze rankingu staną do walki w Pucharze Rankingu. Więcej informacji, regulamin oraz zapisy znajdziecie w turniejowym temacie na forum. Zapraszam!

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat