lis
20
2021
0

Captain Tsubasa: Rise of New Champions (PS4, PC, Switch)

Jeśli jako dzieciak oglądaliście „film telewizyjny z serii Kapitan Jastrząb” i macie do niego sentyment, jarały Was przygody Tsubasy i długie, pełne emocji mecze, to gra jest MEGA. Pamiętam jak za dzieciaka po obejrzeniu odcinka leciałem podekscytowany na boisko robić parady na bramce niczym Wakabayashi :)

Gra Captain Tsubasa: Rise of New Champions duży nacisk kładzie na motywy rodem z anime, strzały specjalne i całą przesadzoną, nasiąkniętą emocjami otoczkę. Twórcy bardzo fajnie uchwycili ten sam klimat ekscytacji i doświadczenia, w którym piłka nożna jest całym światem.

Nie ma to jak wpakować gola z połowy boiska tygrysim strzałem Kojiro, dryblować w środku pola Tsubasą albo odbić się od słupka i obronić strzał ciosem karate Wakashimazu. Przypomnicie sobie m.in. dramatyczną i inspirującą walkę z chorobą Misugiego czy akrobatyczne popisy braci Tachibana. Będzie też Wakabayashi i reszta ulubieńców z kultowego serialu. Sentymentalna podróż do przeszłości gwarantowana, potrzebny tylko odpowiedni klimat i nastawienie.

Oczywiście jako gra piłkarska nie ma startu do PES czy FIFA, ale nie ma sensu tego porównywać. Jeśli ktoś szuka symulacji to nie ten adres. Udanego biegania jednej długości boiska przez kilka godzin/odcinków! ;)

Nani?! 


Podziel się

Podobał Ci się ten wpis? Może warto podzielić się ze znajomymi?

Interesuje Cię temat gier?

Nie przegap najciekawszych treści! Dołącz do setek graczy, miłośników bijatyk, zostaw lajka na naszym fanpage’u Honmaru oraz wpadnij na grupę Honmaru FGC.

Jesteśmy obecni na różnych serwisach społecznościowych. Zachęcamy do śledzenia nas na:

Chcesz pogadać luźno w czasie rzeczywistym? Wpadaj na Discorda.