Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Mortal Kombat – koniec odliczania na oficjalnej stronie i …

Data: 13.10.2010 |
przez: Krelian

Jakiś czas temu informowaliśmy o tajemniczym odliczaniu na oficjalnej stronie Mortal Kombat. Czas dobiegł końca w poniedziałek, co zaś otrzymaliśmy w ramach oczekiwań?

Na pierwszym planie wysunęła się informacja z przeprosinami z powodu problemów z przeciążonym serwerem oraz obietnicą przeniesienia sporej ilości nowego kontentu. Zwodzenie trwało aż do dziś, jednak osoby liczące na solidną porcję nowych informacji powinny po raz kolejny zacisnąć zęby.

Na stronie pojawiły się obrazki sześciu grywalnych postaci: Scorpion, Sub-Zero, Mileena, Shao Kahn, Raiden i Johnny Cage. Do każdej z nich dodano małą biografię i … właściwie tyle jeśli chodzi o konkrety. Dodatkowo zaproponowano graczom „zabawę”. Im więcej rozmawiacie o swojej ulubionej postaci na oficjalnym chacie, tym więcej mocy ona kumuluje.

Ponadto pojawił się kolejny licznik, który po wyzerowaniu (co nastąpi 1 listopada) odblokuje dodatkowe materiały dla tej postaci, która okaże się najpopularniejsza/skumuluje najwięcej mocy. A później kolejny licznik i tak dalej… Urocze prawda? Miejcie na uwadze, że jeszcze sporo funkcjonalności jest wyłączonych, więc pozostaje już tylko czekać na kolejne informacje, mając nadzieję, że ostateczne wydanie gry zrekompensuje nam męki. Link do oficjalnej strony znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat