gru
01
2022
0

Winning Eleven FIFA WORLD CUP QATAR 2022 – sprawdź fanowską wersję PES2 z okazji Mundialu w Katarze

Czujecie niedosyt po meczu z Argentyną? Zastanawiacie się czy damy radę ekipie Mbappé? Odpowiedź nie ma znaczenia, bowiem każdy z Was może już teraz wziąć sprawy w swoje ręce i doprowadzić naszą reprezentację na podium w Katarze! EA i Konami dało ciała w temacie, ale od czego są fani i moderzy :)

To właśnie dzięki nim możecie spróbować Winning Eleven FIFA WORLD CUP QATAR 2022 czyli zmodowaną edycję japońskiego WE6/2002 znaną u nas jako Pro Evolution Soccer 2 na PSX’a :) 

Aktualne składy, aktualne reklamy, całkiem niezłe odwzorowanie piłkarzy no i kultowy japoński komentator. Cóż mogę dodać – Polska na Hardzie naprawdę jest hard, a pomimo ograniczeń sprzętowych daje się odczuć mundialowy klimat :)

Na dokładkę wrzucam jeszcze jeden projekt – nawiązujący tym razem do World Cup 1986 czyli Pro Evolution 1986 – nieco mniej dopracowany (słychać nazwiska z oryginalnej wersji), ale równie miodny. No i można doprowadzić ekipę Bońka na podium, co w tamtym czasie niestety się nie udało… Obie gry wystarczy pobrać i wypakować – działa zarówno na dowolnym emulatorze PSX’a, jak i wg zapewnień twórców na konsoli po wypaleniu obrazu – enjoy :)