Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Telefon Xiaomi z kartą Citi Simplicity
Honmaru

Podsumowanie wieloletnich zmagań graczy offline w Tekkena – aktualizacja

Data: 07.09.2010 |
przez: Dumian

Osoby zainteresowane turniejami offline dotyczącymi Tekkena nie powinny przejść obojętnie obok najdłużej istniejącego serwisu skierowanego do fanów Tekkena – Tekken Poland, na łamach którego od roku 2005 tworzona jest baza turniejów oraz ranking graczy Tekkena.

Mimo wielu zawirowań i nikłego wsparcia ze strony społeczności, serwisowi udało się wyjść obronną ręką i przejść próbę czasu – stanowi dzisiaj niezrównaną bazę ciekawostek, informacji, historii i profili postaci oraz właśnie omawianych turniejów i zlotów, podczas których gracze walczyli o miano najlepszego. Podsumowanie tych potyczek składa się na zestawienie obejmujące wszystkie części Turnieju Króla Żelaznej Pięści, w które odbywały i odbywają się zmagania graczy od dobrych 5 lat oraz prezentuje rankingi w poszczególne odsłony gry.

Zainteresowanych zapraszam tutaj, przypominając jednocześnie, że jesteśmy zawsze otwarci na wszelkiego typu uwagi związane z rankingiem oraz ewentualną pomoc/sugestie o rozgrywkach, które odbyły/odbędą się, a nie ma ich w bazie turniejów. Podziękowania za pomoc przy bieżącej aktualizacji wędrują w stronę użytkownika K’.

Przypominam także o stale aktualizowanej bazie turniejów i zlotów we wszystkie bijatyki, która znajduje się tutaj (poziome menu na stronie Honmaru: Turnieje -> Turnieje, Zloty, Konwenty).

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat