lip
03
2010
0

Zakończenie rankingu Tekken 3 Online, start Pucharu Rankingu!

Tekken 3 logoRanking Tekken 3 Online dobiegł końca i zgodnie z zapowiedziami następuje po nim turniej dla najlepszy i najaktywniejszych uczestników rankingowych zmagań. Najważniejsze informacje odnośnie Pucharu Rankingu sezonu pierwszego znajdziecie na forum w tym temacie, natomiast krótkie podsumowanie rankingu oraz końcową tabelę obejrzeć można w rozwinięciu tej wiadomości.

Trwające trzy miesiące rozgrywki zgromadziły dwudziestu pięciu aktywnych graczy, z czego najaktywniejsi okazali się nasi koledzy zza granicy: Fusi0n, profhkn, KaLiN[BG] – każdy z nich rozegrał po 20 meczów, za nimi znajduje się posiadacz 17 rozegranych pojedynków – master. Jak możemy zaobserwować, aktywność rankingowa popłaca, gdyż najwyższe pozycje należą do graczy najbardziej aktywnych, jedynie bartaaz, z tylko 11 rozegranymi meczami, uplasował się w pierwszej piątce.

Pora na rzut oka na końcową tabelę:

Honmaru.pl/ranking/tekken3/

Tabela Tekken 3

Jak widać najlepszymi graczami rankingu są:

1. KaLiN[BG]
2. Fusi0n
3. master

4. bartaaz
5. profhkn
6. hodak3
7. Bury
8. ewenement
9. K.O.zuya
10. avt29
11. Rysiu
12. kondi06
13. Czapol
14. HeadShot
15. cZarKo
16. Hajda

KaLiN[BG] okazał się niepokonany i cały sezon zakończył nie zaznając smaku porażki – zgromadził na swoim koncie 20 zwycięstw i jako jedyny zakończył rozgrywki ze stuprocentowym współczynnikiem wygranych. Nie wystarczyło to jednak do awansowania z rangi C i zdobycia rangi B – rozegrał mecze ze zbyt małą ilością przeciwników i nie zdominował dostatecznie tabeli, aby zapisać się jako bezkonkurencyjny triumfator i posiadacz najwyższego odznaczenia spośród wszystkich uczestników.

Z innych ciekawych faktów warto wspomnieć o doborze fighterów przez uczestników. Najczęściej wybieraną postacią była Nina (73 razy), a nie jakby się mogło wydawać, uważany za najpowszechniejszego na Kaillerze – Jin, zajął on drugie miejsce (64 razy). Trzeci w tej klasyfikacji był Heihachi – został wybrany 53 razy. Podobnie ma się sprawa skuteczności postaci, najczęściej wygrywała Nina, za nią Jin i Heihachi, z kolei przegrywały najczęściej następujące postaci: Jin, Heihachi, Nina. Najrzadziej wybierani fighterzy to: Dr Bosconovitch (1 raz), Mokujin oraz Kuma/Panda ( po 2 razy) oraz Ogre (3 razy).

Więcej statystyk na stronach rankingu, w archiwum oraz poniżej:

Statystyki Tekken 3

Gratulacje dla wszystkich aktywnych uczestników oraz zdobywców najwyższych miejsc, do zobaczenia w Pucharze Rankingu i podczas kolejnego sezonu.