sty
25
2024
0

Premiera Tekken 8 i pierwsze recenzje

Nadszedł czas! Żegnamy Tekken 7 i witamy Tekken 8 🤜🏆🤛

Po miesiącach oglądania filmów, zwiastunów, pierwszych wrażeń i opinii, sami sprawdzimy wątek fabularny i inne nowe tryby, postacie, nowe mechaniki i combosy, które czekają na nas w najnowszej odsłonie Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści.

Rozpoczynamy granie 26 stycznia 2024! 💪

Tekken 8 zbiera bardzo pozytywne opinie od krytyków i graczy, którzy mieli okazję zagrać w wersję beta. Również premierowe recenzje pełnej wersji gry wypadają świetnie.

Aktualnie ocena na Metacritic i OpenCritic wynosi aż 90/100 z wynikiem 97% rekomendacji krytyków. Mamy zatem do czynienia z prawdziwie udanym powrotem Króla Żelaznej Pieści! To Tekken na miarę nowej generacji, niezwykle udana część serii, która łączy w sobie tradycję, innowację i spektakularną grafikę.

Jeśli jeszcze nie zamówiliście swojej kopii Tekken 8, możecie to zrobić np. w sklepie internetowym Muve.pl, który jest oficjalnym dystrybutorem Tekkena 8, w cenie 254,99 zł (klucz Steam), czyli taniej niż bezpośrednio na Steam (wysyłka kluczy w Muve już się rozpoczęła!).

Na PS Store nie ma tak dobrze i cena cyfrowej wersji wypada drożej: 339 zł, podobnie edycja dla Xboxa w Microsoft Store (pozostaje opcja poszukiwania tańszej fizycznej wersji gry).

W każdym razie, zamawiajcie już dziś, na dowolną platformę, w dowolnym wydaniu. Dołączcie wg preferencji do luźnych freeplay’ów w lounge, lobby lub w walce o najwyższe rangi albo dominację na plaży w trybie Tekken Ball 🎉 🏐

Do zobaczenia na serwerach! 🤜🤛

Przykładowe oceny z recenzji

PC Gamer 89 / 100
IGN 9 / 10
Eurogamer 5 / 5
GamesRadar+ 5 / 5
Game Informer 8.3 / 10
GameSpot 8 / 10
Hobby Consolas 89 / 100
TheSixthAxis 9 / 10

via OpenCritic

Zwiastun premierowy