Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Zapisy na pierwszy sezon rankingu Tekken 6 Online na PS3 oraz X360!

Data: 14.02.2010 |
przez: Dumian

Tekken 6 logoKawał czasu czekałem na okazję, aby napisać tego newsa. Długo trwały przygotowania, analizy, przemyślenia i prace nad organizacją Rankingu Tekken 6 Online, ale w końcu stało się – startujemy! Pierwszy sezon rankingu Tekken 6 Online na PlayStation 3 oraz Xbox 360 uważam oficjalnie za otwarty.

Spytacie czym właściwie jest ten ranking i dlaczego warto w nim grać mimo licznych turniejów, które organizujemy? Odpowiedź jest bardzo prosta – ranking to przede wszystkim dobra zabawa, ciekawe statystyki i niepowtarzalna okazja pogrania z różnorodnymi przeciwnikami, a także możliwość doboru rywala na podstawie różnych kryteriów, osiągnięć, wybieranych postaci i umiejętności. To również wolne rozgrywki dla wszystkich – oznacza to, że można zapisać się w każdej chwili i grać kiedy tylko ma się na to ochotę bez narzuconych terminów czy rywali. Jeśli wcześniej nie braliście udziału w rozgrywkach online z obawy przed wysokim poziomem, szybkim odpadnięciem czy presją czasu teraz nic takiego nie będzie miało miejsca – sami decydujecie z kim i kiedy gracie, a swoje postępy możecie obserwować w panelu gracza.

Po więcej informacji, regulamin oraz zapisy zapraszam do oficjalnego tematu na forum. Przy okazji startu rozgrywek nie może też zabraknąć podziękowań dla vonsa, który po raz kolejny odwalił kawał świetnej roboty, dzięki czemu możecie teraz korzystać z systemu rankingowego, który mam nadzieję dostarczy Wam wielu emocji oraz udanych pojedynków. Zapraszam do udziału oraz apeluję o wsparcie naszej inicjatywy poprzez promowanie wspólnej zabawy wśród znajomych graczy, świetna rozrywka, a być może również nagrody (w zależności od liczby zapisanych osób), czekają na wszystkich uczestników!

PlayStation 3
Strona Rankingu Tekken 6 Online na konsoli PlayStation 3

Xbox 360
Strona Rankingu Tekken 6 Online na konsoli Xbox 360

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat