lip
14
2012
2

Tekken Tag 2: Bad Girls trailer – zestaw bikini w preorderze

Tekken Bad Girls - XiaoyuZostały ujawnione kolejne bonusy, które otrzymają osoby zamawiające Tekken Tag 2 w preorderze. A wiedzieć musicie, że nie jest to byle co, bowiem fanów czeka zestaw strojów do customizacji rodem z Dead or Alive, a konkretniej kolekcja licząca ponad 100 sztuk bikini dla atrakcyjniejszej części obsady Tekkena. Nie jest to pierwszy raz kiedy męską część graczy kusi się pięknymi kobietami do sięgnięcia po portfel i złożenia zamówienia, jednak nie wydaje mi się, aby miłośnikom kobiecych wdzięków w jakikolwiek sposób to przeszkadzało. Dodatkowo, by jeszcze bardziej podsycić atmosferę przed zbliżającą się wrześniową premierą Tekken Tag Tournament 2, podczas Comic-Con 2012 w San Diego zaprezentowany został nowy zwiastun przeplatający fragmenty gry z modelkami przebranymi za Tekkenowe piękności. Omawiany film oraz screeny w rozwinięciu.

Aktualizacja
W tym momencie może nasunąć się jeszcze pytanie czy dodatkowe stroje obejmują także postaci męskie oraz zwierzęta? W tej kwestii trailer może okazać się nieco mylący, za to wskazówkę co do odpowiedzi możemy znaleźć w poniższym cytacie (przytoczone za serwisem Andriasang.com):

One follower asked if „all characters” includes the male and animal characters. The DLC does include characters like Kuma and Ganryu, Harada confirmed.

Podziękowania dla Patryka, który zwrócił uwagę na ten fakt na naszym profilu na Facebooku.

Zastanawiające jest jednak to, że Katsuhiro Harada wymienił tutaj akurat postaci, które standardowo występują w swoich „strojach kąpielowych”, zatem możliwe, że był to jedynie żart ze strony twórcy Tekkena, choć znając Japończyków nigdy nic nie wiadomo.

Edit: Stroje są dla wszystkich, potwierdzenie tutaj.

Tekken Tag Tournament 2 – Bad Girls Trailer (SDCC 2012)

Screeny

Alisa i Jaycee bikini Julia i Xiaoyu bikini Kunimitsu i Xiaoyu bikini