sie
09
2009
11

Obsada filmu Tekken i fanowski trailer. Jackie Chan zagra jako Lei?

Tekken The MovieOd dawien dawna ludzie prezentowali swoje typy wymarzonych aktorów, których widzieliby jako postaci ich ulubionych gier. Chyba jednym z częściej powtarzających się typów był Jackie Chan, światowej sławy mistrz wschodnich sztuk walki i wykonawca niesamowitych popisów kaskaderskich, którego fani najchętniej widzieliby jako Lei Wulonga. Rzadko kiedy takie życzenia spełniają się w rzeczywistych adaptacjach gier, tym razem może być jednak inaczej.

Według danych zamieszczonych w serwisie IMDb Jackie Chan faktycznie wcieli się w policjanta z gry Tekken. Miejmy nadzieję, że nie jest to jakiś mało zabawny żart lub niedopatrzenie twórców serwisu, gdyż nowych wiadomości na temat filmu Tekken od dłuższego czasu już nie było, a informacja ta (jeśli w ogóle prawdziwa) to przeszła jakoś bez echa.

————————————————————-
*AKTUALIZACJA* Jackie Chan zniknął ze strony IMDb, tak więc była to plotka, która nie znalazła potwierdzenia w rzeczywistości, szkoda. W każdym razie pozostała część obsady i poniższe zwiastuny prezentujące aktorów są już jak najbardziej prawdziwe.
————————————————————-

Jackie Chan

Jackie, znany z wielu kultowych już filmów, takich jak choćby Drunken Master (Pijany mistrz) czy też Police Story (Policyjna opowieść), z pewnością świetnie wypadłby w swojej roli, w końcu na kim innym jak nie właśnie na nim wzorowany jest Lei w Tekkenie, trudno wyobrazić sobie kogoś, kto pasowałby lepiej do tego zadania.

https://www.youtube.com/watch?v=tMhKyORSeQg

Jackie Chan to nie jedyna postać związana ze sztukami walki, której nazwisko widnieje w obsadzie Tekkena. W obsadzie filmu Tekken widnieją nazwiska od długiego czasu związane ze sztukami walki. Spośród całej ekipy warto tutaj wspomnieć chociażby Jina, w którego wcieli się Jon Foo.

A także Lateef Crowder, jako Eddy Gordo, jego umiejętności w dziedzinie martial arts (capoeira) podziwiać mogliśmy m.in. w filmie Tom yum goong:

Na zakończenie umieszczam fanowskiej roboty zwiastun prezentujący część znanej obsady filmu Tekken.

Zobacz też:
Pełnometrażowy film Tekken – pierwsze zdjęcia!, kolejne zdjęcia
Film Tekken na forum