Warning: Illegal string offset 'width' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 114 Warning: Illegal string offset 'height' in /home/honmaru/domains/honmaru.pl/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/inc/schema/graphs/graph-organization.php on line 115
Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Problemy przy pracach nad Tekken 6 w wersji na Xbox 360

Data: 06.03.2009 |
przez: Dumian

Tekken 6Zazwyczaj słychać głosy o trudnościach przy programowaniu różnych gier na Playstation 3, tym razem jest jednak inaczej. Katsuhiro Harada, jeden z twórców Tekken 6, udzielił kolejnego wywiadu, z którego dowiadujemy się o problemach, jakie napotkali developerzy przy przenoszeniu gry na X360.

Trudność polega na zachowaniu płynności animacji, przy pełnych 60 klatkach na sekundę oraz zmieszczeniu całości gry na płycie DVD i zadbanie przy tym o dostatecznie szybką prędkość odczytu danych. Jak twierdzi Harada, optymalizacja silnika graficznego, który teraz prezentuje nowy poziom gładkiego i dynamicznego ruchu, była sporym wyzwaniem przy pracach nad wersją arcade, której płyta, jak wiemy, bazuje na architekturze Playstation 3. Dzięki temu o wersję na konsolę Sony możemy być spokojni, jednak teraz kolejnym wyzwaniem jest osiągnąć te same efekty na X360. Oby tylko kłopoty optymalizacyjne przy pracach na konsoli Microsoftu nie skończyły się kolejnym opóźnieniem premiery, oficjalnie zapowiedzianej dosyć nieprecyzyjnie na jesień 2009.

Poniższy filmik to Lili Combo Video, warto obejrzeć w wysokiej jakości (przycisk HD).

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat