Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Dziś polska premiera Street Fighter 4!

Data: 20.02.2009 |
przez: Action

Street Fighter Tak, spełniły się modły wielu osób i już dziś każdy fan ulicznej sagi może się wybrać do sklepu po swój egzemplarz Street Fightera 4. ;) Jednak w ostatnim czasie obrodziło w wiele innych świetnych nowinek dotyczących tego tytułu.

Pierwszą i najważniejszą jest news dotyczący pojawienia się dwóch nowych postaci do SF4 – Dee Jay’a oraz Thunder Hawka, które miałyby być dostępne w formie DLC. Yoshinori Ono w wywiadzie udzielonym magazynowi Famitsu twierdzi, że w przypadku pozytywnej reakcji fanów, jest gotów ożywić owe postacie w dowolnym momencie. Oczekujemy pozytywnego obrotu spraw. ;)

Kolejną nowinką jest domniemany dodatek do SF4. Yoshi Ono w pytaniu czy możemy się w przyszłości spodziewać jakiegoś „Championship Edition”, odpowiedział – „Naprawdę chciałbym coś takiego stworzyć! Oczywiście wymagane jest zapotrzebowanie ze strony graczy. Więc proszę, okażcie swoje wsparcie!” Fakt zniknięcia SF4 z pólek sklepowych już w japońskiej premiery możemy chyba uznać za doskonałe „okazanie wsparcia”. :)

I last but not least jak to zwykli mówić Anglicy. Capcom parę dni temu zapowiedział parę dodatków do SF4, które ukażą się w najbliższym czasie na Xbox Live oraz Playstation Network. Pierwszym, darmowym ma być „Championship Mode Expansion”, który doda do gry tryb Replay pozwalający graczom nagrywać oraz publikować w internecie swoje pojedynki. Dodatek także usprawni tryb online dodając do niego opcje rozgrywania turniejów. Kolejnym dodatkiem a raczej dodatkami mają być pojawiające się w krótkich odstępach czasowych płatne paczki z alternatywnymi kostiumami dla każdej z postaci. Ich premiera wygląda następująco:

(17 Lutego) Brawler Pack: Kostiumy dla Zangiefa, E. Hondy, Rufusa, El Fuerte oraz Abela.

(24 Lutego) Femme Fatale Pack: Kostiumy dla Chun-Li, Cammy, Sakury, Rose oraz Crimson Viper.

(3 Marca) Shoryuken Pack: Kostiumy dla Ryu, Kena, Akumy, Goukena oraz Dana.

(10 Marca) Shadaloo Pack: Kostiumy dla Setha, M. Bisona, Sagata, Balroga oraz Vegi.

(17 Marca) Classic Pack: Kostiumy dla Guile, Dhalsima, Fei-Longa, Blanki oraz Gena.

To tyle na dziś, mam nadzieje że (w przeciwieństwie do mnie) każdemu udało się bez problemu zdobyć własny egzemplarz Ulicznego Wojownika i już teraz może zacząć naukę gry Ryu, Kenem czy też Chun-Li (co się przyda w niedalekiej przyszłości, ale na razie ciii ;)).

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat