Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Tekken Tag Tournament 2 – nowe Trailery i Fight Lab

Data: 17.04.2012 | ,
przez: K'

Jeszcze niedawno dowiedzieliśmy się, że TTT2 wystartuje na konsolach „już” we wrześniu tego roku, a więc gdy teraz możemy odliczać dni do premiery w międzyczasie polecam obejrzeć nowe trailery które właśnie pojawiły się na sieci. Dodatkowo znalazło się trochę więcej nowych informacji o trybie Fight Lab, który poprzez szereg mini gier ma nas nauczyć podstaw systemu gry. Po materiał video jak i informacje o Fight Labie zapraszam do rozwinięcia.

Informacje które wypłynęły podczas Namco Gamers Day:

– W grze ma być tutorial, lecz nie będzie on czymś na miarę „czystego” tutoriala tylko serią mini gier w których gracz nawet nie będzie do końca świadom, że uczy się grać w Tekkena. Ludzie mają się dobrze bawić przy mini gierkach, a z upływem czasu zdadzą sobie sprawę, że podnieśli swoje umiejętności w głównej grze.
– W Fight Labie przejmiemy kontrolę nad Combotem – robotem zaprojektowanym przez Violeta (znanym już z T4). Cały zamysł polega na trenowaniu Combota przez pomoc mu w wykonywaniu zadań.
– Z biegiem kolejnym wyzwań będziecie mogli nauczyć się najbardziej rozpoznawalnych specjalnych ciosów wszystkich postaci z Tekkena. Właściwie to znaczy tyle, że będzie można samemu ustawić listę ciosów Combota. Możecie mieć blonde bomb Niny, deadfista Paula i EWGFa w jednej postaci. Będzie można także odblokować przedmioty do zmiany wyglądu naszego robota.
– Naszego skonfigurowanego według potrzeb Combota będziemy mogli wypróbować w boju z innymi graczami w trybie online.
– Jedna z pierwszych minigier pozwala nam wykonywać serie ataków o combosów przez wciskanie jednego klawisza. Ma to nauczyć graczy wagi podstawowych timingów.
– Kolejne zadanie wymaga od gracza reagowania odpowiednio niskimi, średnimi bądź wysokimi atakami na ikony które będą się pojawiać na nadchodzących przeciwnikach. Każdy błąd będzie powodował wybuch, który będzie uszkadzał naszego Combota.
– W finalnej wersji gry ma znaleźć się też mini gierka ucząca nas poprawnego side stepowania. Gracz będzie musiał unikać lub zbierać nadlatującuch sushi lub małych pand : )
– Nie będzie mogło też zabraknąć mini gierki z jugglami w której będziemy musieli żonglować znanym z Tekkana 3 Gonem, który z każdym ciosem będzie stawał się coraz większy aż w końcu pęknie.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat