Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Garou: Mark of the Wolves – Best in the World Tournament

Data: 11.03.2012 |
przez: Action

Już jutro kończą się zapisy na turniej w jedną z najwybitniejszych bijatyk ze stajni SNK – Garou: Mark of the Wolves. Jest to ostatnia szansa dla każdego zapalonego gracza na wzięcie udziału w jednym z najbardziej prestiżowych turniejów prowadzonych na łamach Honmaru! Osobiście uważam, że każdy szanujący się zawodnik powinien dobrze znać ten tytuł a co za tym idzie, nie potrzebuje żadnej namowy do zapisów. Jeżeli nie – nadarza się niepowtarzalna okazja by to nadrobić! Po szczegóły zapraszam do rozwinięcia newsa.

Od ostatniej edycji turnieju minęło już przeszło 5 lat więc jak nietrudno wywnioskować zainteresowanie tym tytułem na Honmaru zanikło. I niesłusznie! Garou mimo sędziwego wieku (12 lat) dalej przyciąga i zaskakuje. Niebanalny system nie zestarzał się ani o rok, a oprawa, jak to mówią, grafika 2D się nie starzeje. Mark of the Wolves to wciąż kawał miodnej bijatyki, w którą się gra niesamowicie przyjemnie.

Z tego też powodu ruszamy z inicjatywą wskrzeszenia tego tytułu na Honmaru i organizujemy swego rodzaju rewanż w odniesieniu do ostatniej edycji, po której zostało wiele niedomówień. Czy Dumian znów zawojuje szczyt? Czy Aserotowi uda się zajść wyżej? A może podium zostanie obsadzone przez całkowicie nowe twarze? Emocji nie może zabraknąć więc szczerze zapraszam do zapisów. :)

Zapisy

Strona turnieju

Temat na forum

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat