lip
18
2011
3

Wywiad z Katsuhiro Harada

Kayane, jedna z niewielu „walecznych” kobiet przeprowadziła wywiad z Katsuhiro Harada w trakcie Japan Expo 2011 w Paryżu. Tematem nie mogło być nic innego jak TTT2, Tekken: Blood Vengeance, Soul Calibur V, Tekken X Street Fighter oraz kod sieciowy GGPO. Całość brzmi trochę śmiesznie. Francuska przeprowadza wywiad po angielsku z Japończykiem. Na szczęście są napisy, po angielsku oczywiście.

Z Wywiadu możemy się dowiedzieć, iż TTT2 jest już na ukończeniu. Istnieje duże prawdopodobieństwo wydania SCV w wersji arcade. Poziom ukończenia Tekken X Street Fighter wynosi 5% (w głowie Harady), fizycznie prace się jeszcze nie rozpoczęły. Implementacja kodu sieciowego GGPO nie jest problemem, problem pojawia się w jaki sposób dokonać kompresji przesyłanych danych w celu zwiększenia jakości rozgrywki. Tyle w skrócie. Po szczegóły zapraszam do obejrzenia wywiadu.


Podziel się

Podobał Ci się ten wpis? Może warto podzielić się ze znajomymi?

Interesuje Cię temat gier?

Nie przegap najciekawszych treści! Dołącz do setek graczy, miłośników bijatyk, zostaw lajka na naszym fanpage’u Honmaru oraz wpadnij na grupę Honmaru FGC.

Jesteśmy obecni na różnych serwisach społecznościowych. Zachęcamy do śledzenia nas na:

Chcesz pogadać luźno w czasie rzeczywistym? Wpadaj na Discorda.