Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Electronic Entertainment Expo 2013 – Update

Data: 11.06.2013 |
przez: TeeVar

Z dniem dzisiejszym rozpoczyna się kolejna edycja targów Electronic Entertainment Expo. Nim bramy otworzą się na dobre dla zwiedzających usłyszeliśmy kilka zaskakujących informacji. Z plotek, które krążą wynika, że jeszcze kilka ciekawych rzeczy czeka na swoją oficjalną prezentację.

– Tekken Revolution

– Killer Instict

– BlazBlue: Chrono Phantasma

Tekken Revolution

Na temat rejestracji i zastrzeżenia nazwy „Tekken Revolution” różne serwisy donosiły już kwietniu jednak nie bardzo wiadomo było co to ma oznaczać. W sobotę Namco z Katsuhiro Harada na czele odkryło karty. Nie jest to nic innego jak „stary, dobry” Tekken w nowej formule. Podobnie jak Dead or Alive 5 Ultimate gra będzie opierać się na formule Free2Play. Na początek do wyboru dostaniemy 8 postaci: King II, Paul Phoenix, Emilie de Rochefort, Marshall Law, Asuka Kazama, Steve Fox, Alisa Bosconovitch, Lars Alexandersson. Za pozostałe postacie przyjedzie nam prawdopodobnie zapłacić jednak to jeszcze nie zostało ujawnione. Jedną z nowości jest wprowadzenie „Special Arts” i „Critical Arts” do systemu walki. Niektórzy twierdzą, że są to przygotowania do Tekken x Street Fighter. Drugą rzeczą jest możliwość „rozdawania punktów” i zwiększania poziomu Strength, Endurance, i Vigor. Standardowo dostępny będzie tryb Arcade Mode oraz Ranked and Player matches. Gra powinna pojawić się w PS Store z dniem dzisiejszym. Do dyskusji zapraszam tutaj.

Killer Instinct

Informacje o możliwym powrocie Killer Instinct na konsole pojawiały się co jakiś czas. Problemem jednak była nazwa gry. Jeden z amerykańskich koncernów medialnych również posiadał prawa do tejże marki. Dzięki odpowiednim zabiegom prawniczym Microsoft podpisał porozumienie w wyniku czego jest możliwość istnienia dwóch marek o tym samym tytule. Wczoraj na konferencji oficjalnie zaprezentowano pierwszy gameplay. O samej grze jak na razie nie wiele wiadomo. Walka będzie dobywać się w środowisku 2.5D, coś ala Street Fighter IV i jest to exclusive na Xbox One.

BlazBlue: Chrono Phantasma

Kolejna odsłona BlazBlue pod koniec roku zawita do japońskich sklepów. Z okazji targów Arc System Works potwierdziło wydanie również poza granicami kraju kwitnącej wiśni. Na chwilę obecną wiadomo, że tytuł zawita do USA w 2014. Gra będzie posiadać 26 postaci w tym postacie z wersji arcade (Amane Nishiki, Bullet, Azrael, i Izayoi) oraz konsolowe exclusive (Kagura Mutsuki i Yuki Terumi). Story mode w wersji na PS3 będzie podzielone na trzy części: Chrono Phantasma, The Six Heroes oraz The Seven Agencies. Ukończenie wszystkich powyższych pozwoli na odblokowanie właściwego zakończenia.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Cross-Play Weird Stuff
Mortal Kombat PL velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat