Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Mortal Kombat Mythologies Cup – podsumowanie

Data: 08.05.2011 |
przez: Krelian

Ponad 4 miesiące zmagań we wszystkie klasyczne odsłony Mortal Kombat już za nami. Cykl turniejów Mortal Kombat Mythologies Cup obejmował turnieje w sześć części Smoczej Serii: MKI, MKII, MK3, UMK3, MKT oraz MK4. Generalnie poszczególne turnieje spotkały się ze sporym zainteresowaniem graczy, którzy po wielu latach mogli sobie odświeżyć historię Smoczej Serii.

Trzeba też zdecydowanie podkreślić, że Mortal Kombat Mythologies Cup okazał się również w pewnym stopniu przełomowy dla rozwoju sceny Mortal Kombat w Polsce. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zebrała się do wspólnej rywalizacji cała czołówka kraju w klasyczne części Mortal Kombat oraz pojawiło się sporo aktywnych graczy, czego konsekwencją były m.in niedawno zorganizowane Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II w Krakowie. Oto jak ostatecznie ukształtowało się podium:

Mortal Kombat Mythologies Cup – podium:

1. Vert

2. WolfBogard

3. Adept
—–
4. Dumian

5/6. hauwa/Krelian

7/8. Doink/Martins

Zwycięzca zgarnął najnowszą część Mortal Kombat (do wyboru wersja na PS3 lub X360). Osoby z drugiego i trzeciego miejsca otrzymali odpowiednio film na DVD oraz grę na PC.

Więcej informacji odnośnie punktacji ogólnej czy z poszczególnych turniejów, znajdziecie w tym temacie na naszym forum. Replaye z nagranymi walkami możecie z kolei pobrać w tym miejscu.

Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla wszystkich graczy za uczestnictwo i terminowość. Niebawem ruszamy z kolejnymi turniejami w klasyczne odsłony Mortal Kombat, więc nie przerywajcie treningów, bo kolejna okazja do wypruwania wirtualnych flaków nastąpi szybciej niż sądzicie!

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat