Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Zaskakująco dobra sprzedaż Mortal Kombat w Polsce.

Data: 06.05.2011 |
przez: mcl

Jeżeli jesteś jedną z wielu osób które nabyły nowego Mortala, to możesz być z siebie dumny, ponieważ byłeś jednym z motorów napędowych dobrej sprzedaży Mortal Kombat w Polsce, jak poinformowała dzisiaj Cenega. Notka prasowa jest dostępna w rozwinięciu, a wam drodzy fani nie pozostaje nic innego niż tylko pogratulować. Bijatyki chyba powoli stają się naszym sportem narodowym…

[quote=Cenega]Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że Mortal Kombat – jedna z najbardziej brutalnych gier obecnych czasów – notuje doskonałe wyniki sprzedaży do klientów końcowych w Polsce. Od momentu premiery polscy gracze nabyli 60% z ponad 10 000 sztuk, które pojechało do sklepów w całym kraju. Ten wynik sprawia, że Mortal Kombat stał się najszybciej sprzedającą się premierą konsolową w 2011 roku! Potwierdzają ten stan rzeczy bardzo wysokie miejsca na TOP 10 sieci Empik – od dwóch tygodni Mortal Kombat na Playstation 3 jest na 1 miejscu, wersja na konsolę Xbox360 zajmuje 2’gą pozycję.

„Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim graczom za okazane zaufanie. Mortal Kombat powrócił do korzeni i jest naprawdę świetnym, dającym mnóstwo zabawy, tytułem. Porównując wyniki sprzedaży z innymi tytułami warto zauważyć, że Mortal Kombat ukazał się wyłącznie na konsolach.” – Marek Chyrzyński, dyrektor generalny firmy Cenega.

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat