Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Mortal Kombat 2011 PC – ploty, plotki, ploteczki

Data: 15.04.2013 |
przez: TeeVar

Świat „ulicznych wojowników” na PC, trzeba powiedzieć to szczerze, wygląda kiepsko, żeby nie powiedzieć !@#. Poza ostatnimi produkcjami od Capcom’u w postaci Super Street Fighter IV: AE i Street Fighter x Tekken nie ma praktycznie nic. Co prawda jest jeszcze Mortal Kombat Arcade Kollection ale gra już praktycznie umarła. Istnieją jednak ludzie, którzy „grzebią” tam gdzie nie trzeba lecz dzięki temu na światło dzienne wychodzą ciekawe informacje. Jak wiadomo albo i nie w połowie marca świat obiegła informacja o prawdopodobny wydaniu Mortal Kombat 2011 na PC.

Na angielskiej wersji Amazona pojawiła się możliwość składania zamówień jednak szybko została usunięta. Czy aby na pewno?

  

I made an enquiry to Amazon regarding the legitimity of the Mortal Kombat item while its page was still available. After a while they checked with their „specialist team” and responded that, quoting, „…release is correct. The pre-order option will be made available at a later date.” so, this tells that the page has been taken down temporarily until an official announcement which is great news in my opinion

Pytania jakie się nasuwają to czemu teraz, 2 lata po oficjalnej premierze i czy to w ogóle prawda. Szczególnie, że Ed Boon w jednym z wywiadów potwierdził, że nie będzie wersji PC. Może szefostwo Warner Bros zmieniło zdanie. Najśmieszniejsze w tym jest to, że Boon na swoim twiterze napisał, że nikt wersji takiej wersji nie chciał, po za fanami oczywiście, którzy chcieli dostać jakikolwiek port. Kwestia Injustice: Gods Among Us też pozostaje niewiadoma. Boon w środowisku graczy uchodzi za niezłego trolla więc do jego wypowiedzi należy podchodzić ostrożnie i z dużym dystansem.

Wracając jednak do kwestii przecieków wszystko wskazuje na to, że gra ukaże się na nasze poczciwe blaszaki. Dziś zostały zaktualizowane informacje na Steam Database gdzie można obejrzeć Achievement List. Dodatkowo tutaj można podejrzeć, że ktoś gra, zapewne developerzy. Niewiadomą pozostaje jednak data. Niektórzy sugerują, że będzie to 21 kwietnia a więc za niecałe sześć dni. Dzień jak najbardziej odpowiedni jako, że 21 kwietnia 2011 odbyła się premiera wersji PX3 i X360. Czy tak się stanie przekonamy się już niedługo a może i wcale.

 

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat