paź
03
2014
2

Tekken 7 location test

Tekken7-logoOsoby na bieżąco śledzące informacje związane z Tekken 7 zapewne pamiętają iż dziś rozpoczęły się pierwsze na świecie testy nowej odsłony gry.  Do dyspozycji gracze mają dostępnych 18 postaci w tym dwie nowe. Pierwsza z nich to Katarina (znana wcześniej jako Catalina) oraz  Claudio. Pozostała ekipa to Kazuya, Heihachi, Lars, Asuka, Lili, Alisa, Paul, Law, Xiaoyu, King, Dragunov, Bryan, Leo, Feng, Steve oraz Hwoarang. W sieci już pojawiły się pierwsze materiały video. Nie są one może najwyższej jakości (większość nagrywana za pomocą telefonów) ale dają nam pogląd jak wygląda nowy Tekken.

TK7-rostertest

Location test roster

TK7-Claudio-poster

Claudio

Namco podzieliło się również informacjami na temat nowości systemowych jakie pojawią się w Tekken7.

RAGE ART MOVES

Specjalny cios możliwy do wykonania będąc tylko w  Rage Mode, można używać w combosach. Każda postać ma inny input do aktywacji ciosu.

TK7-ragearts

POWER CRUSH MOVES

Po aktywacji Power Crush można dalej uderzać przeciwnika nawet jeżeli sami zostaliśmy uderzeni. Można używać wielokrotnie podczas walki lecz należy zwracać uwagę na pasek energii jako, że obrażenia zadawane przez przeciwnika dalej się liczą. Działa tylko na high i mid attacks.

TK7-powercrush