Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Powrót kapelusznika z White Lotus Society

Data: 01.01.2015 | ,
przez: TeeVar

kung_lao__mk9Jakiś czas temu zapowiedziano pojawienie się nowych informacji o MKX z początkiem stycznia. Ale jak to zwykle bywa, przecieki i plotki ujawniają tego typu informacje znacznie wcześniej. Tym razem nowości pochodzą z fińskiego magazynu „Pelaaja”, który to jako pierwszy prezentuje Kung Lao w MKX. Czekamy oczywiście na oficjalne stanowisko i materiały od NetherRealm Studio a na razie muszą wystarczyć scany gazety.

Według „Pelaaja” Ed Boon twierdzi, iż Kung Lao jest jedną z najbardziej zróżnicowanych postaci w grze. Tak jak wszystkie wcześniejsze posiada on trzy wariacje: Tempest, Buzz Saw oraz Hat Trick. Pierwsza z nich umożliwia w jeszcze większym stopniu wykorzystać jego wirujące ataki a także wprawić by kapelusz wirował wokół niego niczym tarcza. Buzz Saw to z kolei większe wykorzystanie i kontrola kapelusza. Ostatnia wariacja pozwala na pełną kontrolę kapelusza, który można rzucać i przywoływać w dowolnym momencie.

Poruszona została też kwestia online. Ed Boon gwarantuje kilka całkowicie nowych rozwiązań. Jedną z nich jest dołączenie do jednej z kilku frakcji: Lin Kuei, White Lotus, Brotherhood of Shadows, Special Force lub Black Dragon zaraz po uruchomieniu gry. Każda frakcja będzie zbierać „battle points”, które będą decydować o tym jak wygląda meny zarówno w single jak i multiplayer. Zmiany dotkną również Challenge tower. Tym razem wyzwania będą się zmieniać kilka razy dziennie a nie jak w przypadku MK9 gdzie były stałe.

Dla przypomnienia premiera planowana jest na połowę kwietnia tego roku.

mkx_kung_lao_01 mkx_kung_lao_02 mkx_kung_lao_03 mkx_kung_lao_04 mkx_kung_lao_05

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat