maj
24
2017
0

Jak grać w Tekken 7 – poradniki dla początkujących [wideo]

Kazuya vs Heihachi Tekken 7

Czy Tekken 7 to będzie dla Was rozpoczęcie przygody z Turniejem Króla Żelaznej Pieści? Może do tej pory byliście tylko niedzielnymi graczami, a od najnowszej odsłony chcecie bardziej zagłębić się w świat tej niezwykłej bijatyki, która zjednała sobie ogromne rzesze fanów na całym świecie? Być może znacie dobrze Tekkena, ale nie śledziliście bieżących informacji dotyczących zmian w systemie?

Jeśli na którekolwiek w postawionych pytań odpowiedź brzmi „tak”, to poniższa seria poradników pokazujących jak grać w Tekkena 7 z pewnością przypadnie Wam do gustu. Oto bowiem na oficjalnym kanale YouTube Bandai Namco, udostępnione zostały pierwsze poradniki dla początkujących dotyczące Tekkena 7.

Zajrzyjcie koniecznie do rozwinięcia po więcej informacji.

Na pierwszy ogień twórcy wzięli zagadnienia dotyczące poruszania się po arenie (movement):

Następne w kolejności są dwie nowinki systemowe: Power Crush…

…oraz Rage Art:

Tyle na razie oficjalnych poradników wideo do Tekkena 7. Tymczasem chciałbym polecić jeszcze Waszej uwadze nasz ogólny poradnik z wprowadzeniem do systemu Tekkena. Przedstawione tam informacje mogą okazać się przydatne, a nawet kluczowe na drodze do wymasterowania najnowszej odsłony i nie pozostawienia Waszym znajomym złudzeń co do tego kto jest prawdziwym wymiataczem.

Jeśli jednak forma wideo zdecydowanie bardziej Wam odpowiada to śpieszę z informacją, że zapowiedziane zostały kolejne filmy z powyższej serii, dlatego warto trzymać rękę na pulsie i śledzić oficjalną playlistę na YouTube.