Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Obejrzyj legalnie i za darmo film Tekken z polskimi napisami

Data: 21.11.2010 |
przez: Dumian

Film Tekken za darmoJakiś czas temu mogliście przeczytać recenzję filmu Tekken napisaną przez Kreliana. Co prawda nie stanowi ona psalmu pochwalnego dla ekranizacji Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięsci, jednak uważam, że będąc fanem Tekkena zdecydowanie warto samemu sięgnąć po tę produkcję i wyrobić sobie zdanie na jej temat. Tym bardziej, że teraz nadarza się ku temu świetna okazja – w rozwinięciu wiadomości przeczytać możecie o tym, jak bezproblemowo, szybko i łatwo można obejrzeć pełną wersję filmu Tekken w bardzo dobrej jakości za darmo i legalnie.

Zainteresowani? Zapraszam dalej w celu zapoznania się z możliwościami usługi YourLiveCinema.TV

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie projektu, YourLiveCinema.TV to internetowe kino na żywo, w którym możemy obejrzeć wybrane przez siebie i dostępne w bazie filmy, a to wszystko z możliwością wyboru ścieżki dźwiękowej, jakości wideo i napisów. Spytacie gdzie jest haczyk? W zasadzie nigdzie, jedynym warunkiem obejrzenia filmu jest instalacja dedykowanego odtwarzacza oraz obejrzenia krótkiej reklamy przed projekcją filmu. Dostępne są nie tylko starsze dobre filmy jak np. Fight Club, ale i nowsze – Avatar, Predators i właśnie temat przewodni tej wiadomości – Tekken.

Co do wymagań przytoczę cytat ze strony:

(…) aby odtwarzanie było płynne, konieczne jest stosunkowo szybkie łącze internetowe. Strumień video najniższej jakości ma 800Kbits, a najniższy strumień audio ma 128kbits, czyli użytkownik posiadający łącze 1 Mbits nie powinien mieć problemów z oglądaniem filmów i innych pozycji w naszym internetowym kinie.

Dajcie znać co myślicie o tym rozwiązaniu oraz podzielcie się swoją opinią z innymi użytkownikami w komentarzach. Jeśli znacie inne tego typu serwisy możecie podzielić się informacjami o nich na forum w temacie darmowe i legalne filmy online.

Podziękowania za info: tom21

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Weird Stuff
Mortal Kombat PL Pixele velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat