paź
31
2009
0

Tekken 6 – system gry i poradnik wideo – pomoc dla graczy

Tekken 6 poradnikTekken 6 dopiero miał swoją premierę, zbiera całkiem dobre recenzje i wydaje się być bardzo udaną odsłoną serii, co zaowocuje z pewnością pojawieniem się wielu nowych graczy. Jak jednak poradzić sobie w natłoku mnóstwa informacji, pojęć, dziwnych oznaczeń oraz niezrozumiałego języka zaawansowanych graczy? Jest na to kilka sposobów, a najlepszym z nich może okazać się rozbudowany poradnik na temat systemu gry Tekken. Jeśli jednak chcecie na początek zacząć od czegoś łatwiejszego to polecam temat na forum Tekken dla początkujących. Pod ręką powinna znajdować się zawsze legenda, czyli notacja ciosów. W poszukiwaniu ciosów, juggli i gwarantów dla swoich postaci powinniście odwiedzić forum Tekken 6 postacie. Oczywiście mamy też coś dla łowców trofeów (achievementów) – rozbudowany poradnik dla początkujących, z którego dowiecie się jak zdobyć wszystkie trofea w grze oraz przejść Scenario Campaign na 100% – Tekken 6 poradnik dla początkujących i łowców pucharów.

Podstawowe combosy dla postaci w Tekkenie 6 znajdziecie na tej stronie. Poniżej przedstawiam kompilację owych filmików.

Tekken 6 BR Combo Compilation Part 1

Tekken 6 BR Combo Compilation Part 2

Tych, którzy wolą uczyć się oznaczeń i legendy ciosów w Tekkenie 6 z wersji wideo zamiast tekstowej, z pewnością zainteresuje jeszcze poniższy filmik – poradnik Tekken 6:

Tekken 6: BR – Convention Commands

Na Youtube, znajdują się także inne poradniki wideo, np. Level Up Your Game czy The Art Of Low Parry / Getting Up Properly / Buffering, dotyczące kolejno podstaw gry, akcji po low parry, wstawania oraz bufforowania.

Pamiętajcie zawsze, że nasze forum Tekken jest dla Was – graczy. Nie wahajcie się pytać o cokolwiek, zdobywajcie wiedzę i informacje i stawajcie się coraz lepsi w Tekkenie. Trening i cierpliwość czynią mistrzów, a każdy w końcu kiedyś zaczynał. Powodzenia!