Tekken | Dead or Alive | Street Fighter | Guilty Gear | Virtua Fighter | Mortal Kombat | Melty Blood | Customize-Arena
Select language: Honmaru TK3Online in English
Honmaru

Poradnik Mortal Kombat – ciosy i fatality na wyciagnięcie ręki

Data: 26.04.2011 |
przez: Dumian

Pierwotnie dostępny jedynie w wersji papierowej, teraz zamieszczony został także za darmo w wersji elektronicznej. Mowa oczywiście o poradniku Mortal Kombat od Prima Games (na podstawie wersji dla PlayStation 3). Dostępna z poziomu gry lista zagrań z pewnością jest użyteczna, jednak zdecydowanie wygodniejsze może okazać się skorzystanie z kart poradnika, na których znajdziemy nie tylko historie postaci, ale także ich ciosy oraz fatality.

Co ciekawe użyta notacja bliższa będzie graczom znającym oznaczenia stosowane w Tekkenie – oni z pewnością poczują się jak ryby w wodzie, gdyż właśnie znane im symbole użyte zostały w poradniku (1 – kwadrat, 2 – trójkąt, 3 – krzyżyk, 4 – kółko), a nie te wykorzystywane do oznaczania wcześniejszych odsłon Mortal Kombat.

W każdym razie każdy bardzo szybko przyswoi sobie legendę, po czym bez skrępowania zanurzy się w omawianym poradniku do Mortal Kombat 9, który pobrać można tutaj.

Update! Osoby które poza podstawowymi informacjami, chciałyby także zapoznać się z systemem gry, najważniejszymi pojęciami i zagadnieniami stosowanymi w najnowszym Mortal Kombat, powinny odwiedzić Polskie Forum Mortal Kombat, na którym to forum do przeczytania znajduje się bardzo dobry poradnik dla początkujących: Mortal Kombat: legenda i system gry – poradnik ogólny (oczywiście za darmo i po polsku).

Udostępnij: Udostępnij na Facebook  Udostępnij na Sledziku  Udostępnij na Wykop  Udostępnij na Gadu Gadu Live

Autor
 
Ostatnio na forum
POLECAMY W SERWISIE
Najnowsze komentarze
OBECNE/NADCHODZACE TURNIEJE
NAJNOWSZE PLIKI
HONMARU.PL
ANKIETA
Która serię bijatyk cenisz najbardziej?

Tekken
Dead or Alive
Soul Calibur
Virtua Fighter
Street Fighter
KAILLERA CENTER
BUTTONY
Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl PSEmu.pl - PlayStation Emulation Cross-Play Weird Stuff
Mortal Kombat PL velmundi.com yacht charter croatia Mortal Kombat